Yeni yıl hediyesi telaşına girmek için henüz biraz erken olabilir ama aklınızın bir köşesinde bulunması için L’occitane’in yeni parfümlerini sizlerle tanıştırmak istiyorum :)

GAMME_JIN_V2

Ünlü Fransız pasta şefi Pierre Herme ile işbirliği yapan L’occitane, Akdeniz ve Korsika adasının güzelliklerini yansıtan, derinlikli ama sade kokulara imzasını atmış. Sonuç ise harika! 14 yaşından beri pastacılık geleneklerini geliştiren ve sürekli yeni tatlar yaratan Pierre Hermé, bu koleksiyonda “tutkuları harekete geçiren içerikler ve keyifli hammaddeler”den ilham almış. Koleksiyonun pasta kutularını anımsatan şık ve renkli silindir kutuları ile parfüm şişeleri ise L’occitane’in kurucusu Olivier Baussan’ın tasarımı.

Çiçeksi kokulardan hoşlananlar için:

Yasemin, Neroli ve Ölmez Otu’nun birliktileğinden oluşan çiçeksi ve feminen bir koku… Pierre Herme bu kokuda beyaz çiçeklerin notaları ile Korsika makilerinin altın bitkisi Ölmez Otu’nu birleştiriyor.

OcciHermé 166743

Meyvemsi kokulardan hoşlananlar için:

Ravent, karanfil ve muskat ile, greyfurtun pırıltılı notalarını birleştirmek Pierre Hermé’den başka kimin aklına gelirdi ki? Kokunun üst notalarında greyfurt, ravent, limon ve selvi; orta notalarında karanfil, muskat ve lavandin; alt notalarında ise sedir ve güve otu bulunuyor.

OcciHermé 166752