Ürünleriyle geçtiğimiz yıl tanışıp, daha ilk kullanımdan itibaren favorilerim arasına giren ve bağımlılık yapam La Mer bu kez yepyeni bir ürünler karşımıza çıkıyor: The Renewal Oil. Zorlu Center Beymen mağazasında tanıtımı gerçekleşen bu mucize yağ (ki diğer La Mer ürünleri gibiyse gerçekten mucize kelimesinin hakkını vereceğine eminim) yaşlanmanın tüm belirtilerine karşı koyuyor.

la mer

Peki neymiş bu mucize yağ?

Çift bazlı bir yapıya sahip olan The Renewal Oil, Miracle Broth™ ve deniz kaynaklı aktif maddeleri karıştırarak ortaya çıkan sonuç ile cilde gençlik aşılıyor. Artan kolajen oluşumu ile kırışıklıklarda gözle görülür derecede azalmaya neden oluyor ve gün geçtikçe cildin bariyeri daha da güçleniyor.

*Doğal canlanmış mat görünüm
*Yoğun nemlendirme
*Dolgunlaştırma
*Cilt bariyerlerini güçlendirme
*Pürüzsüz bir görünüm
*Çok fonksiyonlu kullanım
la mer1
Çok fonksiyonlu kullanımdan kastım bu yağdan yalnızca cildinizin değil tüm vücudunuzun da yararlanabiliyor olması. Yani kırılan saç uçlarına, tırnaklarınıza ve vücudunuzda kuruyan her bölgeye uygulayabiliyorsunuz.  3-5 damla sabah ve akşam kullanmanız yeterli olacaktır. Bu arada kullanmadan çalkalamayı unutmayın. Ürünü deneyimleyip yorumlarımı paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyorum! :)
                                                                                                     ***

This dual-phase elixir blends Miracle Broth™ and sea-sourced actives, unleashing a wave of activity to infuse skin with youth. Collagen production improves, helping soften the look of emerging lines and wrinkles while visibly firming skin. Day by day, skin’s natural barrier becomes more resilient. Miracle Broth energizes skin’s repair process. Soft and ultra-smooth, skin glows with new vitality. Aromatic and soothing, the Renewal Oil enriches everywhere it is applied, creating the possibility of infinite bespoke skincare rituals.

How to use: Gently shake to activate. Sweep 3-5 drops over face and neck morning and evening. Massage this nourishing formula into hair, cuticles and dry areas of the body as needed.