Haberler güzel! Darphin, ikonikleşen anti-aging 8 Flower Essential Oil Elixir’in tüm faydalarını hibrid yağ-krem formuyla yeni bir gece kreminde sunuyor: 8-Flower Nectar Oil Cream

Darphin

8-Flower Nectar Oil Cream’in zengin ve hafif dokusu vücudun doğal ısısı ile etkileşime geçip, kademeli olarak yağa dönüşerek cildi besliyor ve uykudayken duyuları rahatlatıyor. Böylece sabah pürüzsüz ve yumuşacık bir ciltle uyanıyorsunuz.

8-Flower Nectar Oil Cream’in içeriğinde neler bulunuyor?

– 8-Flower Nectar Essential Oil Elixir: Anti-aging Aromatik Elixir yüksek performans sunan 8 çiçeğin özünden oluşur: Ölmez Otu, Ylang-Ylang, Paçuli, Neroli, Gül, Lavanta, Yasemin ve Iris.

– Shea Butter: Cildi derinlemesine nemlendirir.

– Tapioca: Brezilya’nın kuzeyinde yetişen bu bitki kremin ultra hafif dokusunun kaynağıdır.

– Bitki yağları karışımı: Jojoba, Macadamia, Avokado, Zeytin, Ay Çiçeği, Yaban Mersini Kökü ve Hurma Tohumu tazeler ve besler.

– C ve E Vitaminleri: Su kaybetmiş cildi besler.

Ürünü her uyguladığınızda cildiniz nem sayesinde rahatlıyor ve uyanana kadar cildi daha yumuşak, daha esnek ve dengeli bir hisse kavuşturuyor.

8-Flower Nectar Oil Cream %92 oranında doğal içeriklerden oluşuyor ve paraben içermiyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürün Komedona sebep olmuyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 329 TL (30 ml)