Geçtiğimiz hafta çok merak ettiğim günlük kontakt lens Acuvue Define lansmanı için Kokosh Girl Team iş başındaydı:) Soho House’da gerçekleşen lansman davetinde gözün kendi doğallığından esinlenerek yaratılan Acuvue Define lensler tanıtıldı.

Acuvue

Dünya çapında en çok satılan yumuşak kontakt lens markası Acuvue tarafından üretilen 1-DAY Acuvue Define marka kontakt lenslerin en önemli özelliği, gözlerin sağlığını riske etmeden gözleri güzelleştirerek doğal ve belirgin bir görünüm kazandırması. Günlük kullan-at olan bu lensler iki farklı tasarım halinde sunuluyor: Natural Sparkle tasarımı gözlere pırıltı ve canlılık verirken, Natural Shimmer ise derinlik ve ışıltı katıyor. Her iki tasarımı da tüm göz renklerine uyumlu olan 1-DAY Acuvue Define marka kontakt lensler, bütün iris desenlerini eşsiz bir şekilde tamamlayarak doğal görünümlü göz güzelliğini ortaya çıkartıyor.

Acuvue’nin patentli teknolojisi Lacreon içeren bu lenslerde, desen patern lensin merkez kısmını kaplamadığı için görmede bozukluk yaratmayarak etkin bir görüş sağlanıyor. Aynı zamanda, kendi kategorisinde en yüksek UV blokajına sahip bir lensle UV’den korunurken Lacreaon Teknolojisi sayesinde de gün sonunda bile gözlerinizi nem bakımından zengin ve konforlu hissediyorsunuz.

1-DAY ACUVUE® DEFINE® Lenslerin genel özellikleri:

  • Beauty Wrapped in Comfort” Teknolojisi desen paterninin oküler yüzey ile doğrudan temas etmeden yüzey pürüzsüzlüğünü koruyarak güzelleşmeyi sağlar. iristen esinlenen tasarım sayesinde iris desenlerini, maskelemeden, eşsiz bir şekilde tamamlayarak doğal görünümlü göz güzelliğini ortaya çıkarır.
  • Uzun süreli nem yastığı ultra-ince etafilcon A materyalinin içine gömülmüş ıslatıcı ajan / konforlu bir lens kullanımı sağlar.
  • İrisi maskelemeyen teknolojisi ile üstünlüğü kanıtlanmış 1-DAY ACUVUE® MOIST Marka Kontakt Lensleri temel alan, şeffaf, iristen esinlenen bir tasarıma sahiptir.
  • Düzgün limbal kenar gözün renkli kısımı (iris) ile beyaz kısmı (sklera) arasında kontrastı arttırarak daha belirgin haele gelmesini sağlar .
  • Doğal irisi belirginleştiren doğal desenler gözün doğal görünümünün güzelliğini mükemmelleştirir.