estee lauder modern muse le rouge

Boston’da şu an kırmızının her tonunun yaşandığı ünlü Foliage zamanı. Ağaçların turuncudan kırmızıya dönen yapraklarının arasında kendinizi romantik bir sonbaharın içinde buluyorsunuz. Her sene bu aylarda listeme yeni eklenen kokuları incelerken Modern Muse Le Rouge bu bahara yakışan her kadının teninde farklı bir anlam bulan harika bir koku. Bir kadında Bulgar Gülü, Hibrid Gül Özü, Ahududu ve safranın sofistike duruşu hissedilirken; bir başka kadında Paçuli, Güve Otu, Manolya, Madagaskar Vaniyası ve Misk Amber’in karşı konulmaz ve kışkırtıcı karışımı çıkıyor ortaya.

Le Rouge

Meyveli ve çiçeksi bir koku olan Modern Muse Le Rouge’un olgunlaştırılmış gül akordlarında Bulgar Gülü, Hibrid Gül Özü, Kuşüzümü, Ahududu, Pembe Biber ve Safranın birleşiminden oluşan eşsiz bir kontrast bulunuyor.

İpeksi krema akordlarında ise manolyanın kadınsı tazeliği ve vazgeçilmez yasemin çiçekleri; güve otu ve Paçuli’nin, bağımlılık yapan etkisi, Madagaskar vanilyasının ruhu canlandıran Amber otu ile karışımı yer alıyor.

Meyve ve çiek kokularından hoşlananların çok seveceğini düşündüğüm Le Rouge‘un 30 ml’i 109TL, 50ml’i 250TL, 100ml’i ise 350TL.

EsteeLauder.com.tr