Özlem Süer, harika tasarımlarını Pierre Fabre Dermokozmetik’in tepeden tırnağa bakım ürünleriyle birleştirerek güzellik ve modayı dün gerçekleşen etkinlikte tekrar bir araya getirdi.

Özlem Süer Defile

Pierre Fabre Dermokozmetik markalarından olan Eau Thermale Avène, Elancyl, Klorane ve Özlem Süer, metropol kadınının hızlı tempoda kendilerine ayırdıkları bakım zamanına bir dokunuş yaparak doğru zamanda doğru bakımı sunuyor.

ERL_3808

Dermokozmetik ürünlerinin diğer ürünlerden farkı aralarında eczacı ve dermatologların da bulunduğu sağlık profesyonellerinden oluşan uzmanlar tarafından, ilaçlara özgü süreçlerden esinlenilerek tasarlanıp ve üretiliyor olması. Cilde derinlemesine bakım sağlayan bu ürünler eczanelerde reçetesiz güzellik olarak sunuluyor.

ERL_3816

Elancyl Energising Muisturising Body Lotion

Elancyl’in vücuda enerji veren bu vücut losyonu cilde canlılık ve nem kazandırarak cildin ışıltılı ve güzel görünmesini sağlıyor. Guarana özünün uyarıcı etkisi ile cildin gün içerisinde  ihtiyaç duyduğu enerjiyi kazanmasına ve ışıldamasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki safran yağı ve hyaluronik asit sayesinde cilt, 24 saat boyunca kazandığı nemi koruyor. Ferah ve hafif yapısı, cildin losyonu kolayca emmesini ve hızlıca nüfuz etmesini sağlar. Sabah uygulanması tavsiye ediliyor.

Eau Thermale Avène Pyhsiolift Nuit gece bakım balsamı

Özel ve patentli yaşlanma karşıtı aktif içerik kombinasyonu sayesinde dein çizgileri pürüzsüzleştirmeye, cildi tazelemeye ve sıkılık kazandırmaya yardımcı oluyor. Avene termal su açısından zengin ve rahatlatan yapısı, hoş kokusu ile Pyhsiolift Baume Nuit gece bakımı, tüm ciltler için uygundur. Toleransı hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Akşamları yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz.

Klorane mango yağı içeren şampuan

Klorane’in mango yağı içeren besleyici ve ışıltı verici bu bakım şampuanı, içeriğindeki zengin yağ asitleri ve besleyici özellikleri sayesinde saç derisini besliyor ve yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor. Saç pullarını sıkılaştırarak hidrolipidik tabakanın yeniden yapılanmasına yardımcı olarak nem kaybını önlüyor. Çok kuru ve yıpranmış saçlar için besleyici bakım sağlıyor.

ERL_3810