network 2016

Network’un yeni “War in Colors” koleksiyonu ilhamını renklerden, 60’ların modern tavrından ve detaylarda öne çıkan denizci asker üniformalarından alıyor. Koleksiyonunun genelinde minimal, yalın formlarla birleşen gösterişli detaylar var. Yeni koleksiyonda ilk gözüme çarpan bu desenli pantolunu giydiğimde kalıbına ve kumaşını çok beğendim. Üzerime sıkı sıkı oturması ve toplarlamasına rağmen gün boyu rahat ederken, sıcak havaların keyfini sürüp crop-top ve açık ayakkabıyla giymeyi tercih ettim.

network 2016

Koleksiyondaki 60’lar ruhunu yüksek bel mini etek ve pantolonlardan, evaze elbiselerden görebiliyorsunuz. Vücudu sımsıkı saran ve esnekliğiyle oldukça rahat olan deri ceketler her zaman olduğu gibi sezonun olmazsa olmazını oluşturuyorlar. Koleksiyondaki başrol ise trikolarda. Kış renklerinden ilham alan koleksiyonda pastel tonların hakimiyeti minimal kalıplar ile harmanlanmış.

IMG_0532

IMG_0534

 

Hafta sonu rahatlığına vurgu yapan NetWork Touch serisinde ise çizgili ceketler, pilili pantolonlar, kalın örgülü büyük kazaklar, parka ve anoraklar casual olmaktan hoşlananlar için. Benim favorim olan, özel davetlere alternatif sunan NetWork Black serisinde bu sezon, dantel, şifon ve ipeğin başrolde olduğu uzun ve kısa elbiseler, smokin ceketlerle kombinlenen anvelope bluzlar kış davetleri için en şık seçenekler arasında bulunuyor.

NETWORK (1)

NETWORK (4)

NETWORK (2)

Koleksiyonda yer alan aksesuar serisinde bu sezon özellikle metalik detayların kullanıldığı stiletto ve botlar öne çıkıyor. Sezonun trendi tay tüyü detayı ise çanta, ayakkabı ve kemerlerde kendini gösteriyor. Oxford tarzı ayakkabıların başlattığı rahatlık furyası sneaker modelleriyle devam ettirilmiş. Western stilinden ilham alan kovboy çizmeleri ve çantalar da özelllikle rahat kombinlerin yaratıcısı Touch serisinde kendini gösteriyor. Çantaların askıları bu sezon daha da uzarken, boyları ise küçülüyor. Kemer, şapka, eldiven ve şalların da renk ve desenleriyle dikkat çektiği seride, doğal taş, gümüş karışımı ve iplerin kullanıldığı bileklik ve kolyeler de tamamlayıcı parçalar arasındaki yerini almış.