IMG_8628.JPG

Türkiye Klasik Otomobil yarışlarında pilot ve co-pilot ve Ulusal Historik Rallilerinde co-pilot olarak tanıdığımız Sedef Dündar 25 yıllık tekstil sektöründeki deneyiminden kazandığı birikimi ve tecrübesiyle Webshop markasını hayata geçirmiş.

IMG_8268.JPG

 

File detaylı atlet <<

Yandan cepli pantolon <<

IMG_8265.JPG

Siteye girdiğinizde ilk bakışta minimal tasarımı ve sadelik dikkanizi çekiyor. Aslında hepimizin son zamanlarda kapıldığı bir akım bu. Yeni trendler ile hayatımızda sadelik ve rahatlık ön plana çıkıyor. Bir iş toplantısı, arkadaşlarla bir öğlen yemeği, haftasonu alışverişi, şık bir akşam yemeği… Bu rahat parçaları giymek için özel bir an beklemeniz gerekmiyor. Günün her saati rahatlıkla giyebileceğiniz, aksesuarlarınız ile şıklığınızın derecesini arttırabileceğiniz gibi, yumuşacık dokularıyla üzerinizde var olduğunu bile anlamıyorsunuz…

IMG_8625.JPG

Önü çapraz detaylı elbise <<

IMG_8606.JPG

IMG_8612.JPG

Yalın detayları, kumaş kalitesi ve ürünlerinin bedene tam oturması dışında Webshop‘ın en iddialı olduğu özelliği ise bu tasarımları ulaşılabilir fiyatlardan sunması. Yani kısacası kaliteli ve tecrübeli bir ekip gerçekten güzel bir iş çıkarmış, bize de zevkle giymek düşer:)

IMG_8595.JPG

Uzun kollu denim gömlek <<

IMG_8602.JPG

IMG_8593.JPG

www.webshoptr.com
facebook.com/webshoptr
twitter.com/webshoptr
instagram.com/webshoptr