ERL_3749

Yaşınız ne olursa olsun cildinizi korumak ve enerji vermek üzere tasarlanan Exquisâge Beauty Revealing Serum ve Exquisâge Beauty Revealing Cream Darphin’in son günlerde tanışıp oldukça memnun kaldığım ürünlerinden. Geçtiğimiz Salı günü Vogue Loves Darphin etkinliğinde La Petite Maison’da bir araya geldiğimiz Darphin’in bu ürünlerini kullanmaya başlayalı çok kısa bir süre geçmiş olsa da etkisini gördüğüm ve memnun kaldığım için şimdiden sizlerle paylaşmak istedim.

Exquisâge serisinin etkisinin sırrı CelluVie™ Complex’te saklı. Yapılan In Vitro testlerinde CelluVie Complex’in kolajen üretimini artırdığı ortaya çıkmış. Bu da daha sıkı bir cilt ve elastikiyet artımı demek oluyor. Ayrıca yaşa bağlı yorgunluk izlerinin görünümü azalıyor, cilt tonu canlanarak aydınlık bir görünüm ortaya çıkıyor.

CelluVie Complex’in içeriğinde bulunan Acetyl Hexapeptide, cildin kolajen üretimini destekliyor ve daha yumuşak bir görünüm sağlayan doğal yenilenme sürecine destek oluyor. Fransa kıyılarından toplanan kahverengi yosun ise hücre enerji üretimini destekleyerek cilde doğal gençlik ışıltısı katıyor. Acetyl Hexapeptide ile birleştiğinde doğal kolajen üretimi artarak çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor ve gözle görülür bir sıkılık kazandırıyor.  Tabii bunlar uzun vadeli etkileri:)

ERL_3746

Birkaç günde aldığım sonuçlar ise burada:

Serumu temiz cildinize uyguladığınız anda cildinizin sıkılaştığını ve cildinizin daha sağlıklı göründüğünü  hissedebiliyorsunuz. Ardından uyguladığım Exquisâge Beauty Revealing Cream de yağlandırmadan nemlendiriyor ve cildim yumuşacık oluyor. Son zamanlarda benim en büyük sorunum yetersiz uyku. Uykumuzu iyi alamayınca da hemen cildimize yansıdığı için, doğru ürünler onu beslemek gerekiyor. İşte Darphin Exquisâge tam da ihtiyacım olan aydınlık ve dinlenmiş bir cilt görünümünü veriyor. Düzenli kullanımda ileriki günlerde çok daha fazla sonuç alacağıma emin olduğum bu ürünlerin tavsiye edilen satış fiyatları ise;

Exquisâge Beauty Revealing Serum : 30 ml 365 TL

Exquisâge Beauty Revealing Cream : 50 ml 320 TL