Yoğun hayatın koşuşturmasında ev-iş derken biz kadınların bakım için öyle saatler harcayacak pek vakti olmuyor maalesef. Haklı olarak her şeyin en pratiği, en zahmetsizini tercih ediyoruz. Güzel haber; bu ürünlere bir yenisi daha eklendi. Zamansızlıktan yakınanlar için artık Vaseline’in her an kullanılabileceğimiz, pratik ve zaman almayan sprey kremleri imdada yetişiyor.

Vaseline Nemlendirici Sprey Krem, sıradan kremlerin uygulanması önündeki engelleri ortadan kaldırarak, kadınların her gün cildini nemlendirmesine fırsat tanıyor. İçeriğindeki Vaseline Jel damlacıkları yapışkanlık hissi bırakmadan kuru ciltleri hızla nemlendirirken, saniyeler içinde emiliyor. Böylelikle günlük rutin içerisinde ekstra zaman harcamadan sağlıklı görünen bir cilde sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Vaseline Nemlendirici Sprey Kremi neden sevdim? İçeriği yoğun olmadığı için uzun uzun ovalama gerektirmiyor. Biraz bacağıma biraz koluma süreyim derken zaman kaybetmiyorsunuz, vücudunuzun istediğiniz yerlerine sprey olarak uygulayıp kolayca yediriyorsunuz. Bütün gün o güzel kokusu cildinizde kalıyor. Özellikle seyahatler de kullanım kolaylığı sağlıyor. Yapış yapış bir his bırakmadığından, sürdükten hemen sonra kıyafetlerinizi rahatlıkla giyebiliyorsunuz . Böylelikle günlük rutin içerisinde ekstra zaman harcamadan sağlıklı ve pırıl pırıl görünen bir cilde sahip olabiliyorsunuz.

Vaseline Nemlendirici Sprey Krem Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 190 ml: 22,90 TL