Bahar ayları geldiğine göre cildi o karanlık kış günlerinin rehavetinden kurtarmanın ve yenilenmenin zamanı gelmiş demektir. Üstelik bunun için öyle uzuuun saatler de harcamaya gerek yok. Cildime önem gösteriyorum ancak bakım yaparken çok da vakit harcamak istemiyoum diyorsanız Darphin’in yeni ürünü Aromatic Renewing Balm, markanın diğer ürünleri gibi oldukça başarılı!

Temiz cilde tek başına uygulanan Aromatic Renewing Balm; pratikliği sayesinde yoğun veya yorgun olduğunuz gecelerde bile cildinize uygulayabileceğiniz doğal ve güçlü bir bakım sunuyor. Esansiyel yağlardan ve taze bitki özlerinden oluşan Aromatic RenewingBalm; lenfatik sisteme kadar inebiliyor ve gece boyu detoks sağlıyor. Ürünün aşağıya doğru hareketler ile uygulanmasının nedeni ise lenf drenajına yardımcı olarak toksinlerin cilten atılmasını kolaylaştırmak. Oldukça konsantre olan bu bakım balmı; haftada 3-4 gün çok çok az miktarda uygulanıyor ve küçük bir kavanoz aylarca kullanılabiliyor.

İçeriğinde bulunan Bisabolol, Evitamini, Papatya, Gül ağacı, Portakal çiçeği, Mandalina, Üzüm ve Tatlı portakal esansiyel yağları cildi besleyip, onarıyor, yumuşatıyor, yeniliyor ve doğal bir aydınlık veriyor. C vitaminin yenileyici özelliğini taşıyan ürün aynı zamanda mis kokan portakal bahçelerinin de mükemmel kokusunu sunuyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 15 ml 169 TL

Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez.