Yalnızca Sephora mağazalarında satışta olan Benefit ürünlerine yakın bir süre önce bir yenisi daha eklendi: Roller Lash Mascara. Kısa ve düz kirpiklerden şikayetçiyseniz, Roller Lash’i makyaj çantanızdan bir an bile ayırmayacaksınız! :)

“Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişinin, kirpiklerinin düz ya da kısa olması dolayısıyla maskara kullanamadıklarını keşfettik. Küçük göz biçimleri, kısa, düz ya da aşağıya doğru uzanan kirpikler de maskara kullanımını zorlaştıran etkenlerin başında geliyordu. Böylece bir sonraki yeniliğimizin ardındaki itici güç, kirpik ve göz şekilleri nedeniyle maskara kullanamayanlar oldu. Benefit Cosmetics bu sorunu çözmeyi kendine görev edindi!” diyor Benefit Global Pazarlama ve Ürün Geliştirme Başkanı Julie Bell. Ardından kısa kirpiklerin, onları yakalayacak kancalara, düz kirpiklerin kıvrılmak için eğri, küçük gözlerin ise onlara uyan evrensel bir fırçaya ihtiyacı olduğunu keşfetmişler ve bu şekilde Roller Lash ortaya çıkmış.

Roller Lash’i uyguladığınız ilk anda muhteşem fırçası sayesinde kirpiklerinizin nasıl uzadığına şahit olacaksınız. Kirpiklerinizi uzatırken bir yandan da tıpkı bigudi gibi kıvıran maskara, kirpiklerinizi birbirine yapıştırmıyor, topaklanmaya neden olmuyor ve tüm gün boyunca etkisini yitirmiyor. Fırçasındaki minik kancaları sayesinde harikalar yaratan bu maskara ile gözleriniz olduğundan çok daha belirgin bir hal alıyor. Sonuç olarak acı veren kirpik kıvırıcınızla artık vedalaşabilirsiniz:)

Roller Lash’i Sephora mağazalarında bulabilirsiniz. Fiyatı: 89 TL

Benefit’in diğer yeni bir ürünü ise They’re Real Remover. Bu zamana kadar kullandığım en iyi göz makyaj temizleyicilerinden biri. Tek bir dokunuşla suya dayanıklı göz makyajını bile zorlanmadan çıkararak temizleyen bu ürün, krem olduğu için göz çevresinde kuruluk, hassaslık yapmıyor. Kullandıktan sonra gözlerinizin yanmaması için suyla yıkamanızı tavsiye ederim.

they-re-real-remover640.77714