ERL_0059

Versace tarafindan tutkulu kadınlar için yaratılmış bir parfüm… Eros Pour Femme muhteşem kokusu ile gerçekten çok baştan çıkarıcı! Yaratıcı direktör Donatella Versace kokuyu şöyle tanımlıyor: “Etkili kokusu, şık şişesi; Mert Alas & Marcus Piggott’un, Lara Stonu’lu çarpıcı kampanyası ile, Versace’den güç ve baştan çıkartmada gelinen son nokta: Eros Pour Femme .”versace eros

Şişe, Versace DNA’sının mitolojik kodları ile işlenmiş. Altın Medusa’nın heybetli otoritesi, şişenin üstüne basılmış, kenarlara ise Yunan anahtarı işlenmiş. Yunan anahtarı, şişenin arkasında yinelenirken, Medusa, bir kez de kapağın üzerinde konumlandırılmış.

International spread_Lara Stone

Çekicilik, arzu ve tutku ile Eros, adeta şişenin içerisinde… Limonun saf akoru ve yasemin, duyusal ve yumuşak odunlarla güçlendirilmiş.

Parfümün tepe noktalarında buram buram çekicilik kokuyor. Canlı ve değerli, Sicilya limonu ve Calabrian Bergamutu parıltıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Leziz ve davetkar nar taneleri büyülüyor ve baştan çıkartıyor. Parfümün kalbinde ise limon çiçeği, saf zambak, yaseminve şakayık yer alırken, dip notalarda sandalağacı, ambroks, musk ve odunsular bulunuyor.