Darphin; M-onep’te, Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı Soft Stone Therapy Bakımı ile sevgilisini şımartmak isteyenleri bekliyor.darphin

Darphin, aromaterapiye dayalı doğal ürünleri ile yapılan cilt bakımlarını, yarı değerli Beyaz Yeşimtaşı ritüeli ile zenginleştirmiş. Kış aylarının soğuk ve rüzgarlı etkisi sonucu hassas cilt problemi neredeyse hepimizin şikayet ettiği bir durum. Yatıştırıcı formülüyle ciltteki hassasiyeti onaran Intral Serum’un ardından ılık ısıda uygulanan Darphin Soft Stone Therapy masajı kış aylarında cilde sunduğu yumuşak dokusu ile Sevgililer Günü’nde herkesi özel hissettirmeyi hedefliyor:) Bu bakımı deneyimlemek içinse Şubat ayında M-onep’ten randevu almanız yeterli!

Gelelim Pierre Darphin’in ilk serumu olan Intral Redness Relief Soothing Serum’a… Intral Redness Relief Soothing Serum, İçeriğindeki yatıştırıcı kompleks (Polisakkarid, Şakayık, Papatya, Alıç özü), Glikoaminoglayken, Resveratrol ile iritasyondan kaynaklanan gerilme hissini azaltırken; cildi yumuşatıyor, rahatlatıyor, sakinleştiriyor ve kızarıklık görünümünü azaltıyor. Hassas cilt ve kızarıklık problemi yaşayan ciltler için ideal bir ürün.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez.

M-onep Soft Stone Therapy Bakımı: 350 TL

Intral Serum

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 30 ml 236 TL – 50 ml 320 TL