Heyecan dolu duyguların ve şehvetli hazların dünyevi cenneti olarak tanımlanan Paradiso, suyun ve gün ışığının teni öpüşünü, yaseminin gelip geçen kokusunu, masmavi gökyüzünde binbir renkli papağanların büyüleyici uçuşunu anlatan yepyeni bir Roberto Cavalli kokusu. Paradiso tüm bu tanımlamaların hakkını gerçek anlamda veriyor.

Roberto Cavalli Paradiso-kokoshgirl

Dünyevi cennetin kokusunu keşfetmek için The Grand Tarabya Oteli’ne davetliydik. Diba Bar’ın masmavi manzarasında gerçekleşen lansmanda bir kaç saatliğine de olsa dışarıdaki soğuk havayı unutup Akdeniz’in sıcak iklimine geçiş yaptık:)

Roberto Cavalli Paradiso, yaşam zevkini arttırmak için tasarlanmış. Canlandırıcı ve ilham verici bu koku, adeta mutluluk ve neşe saçıyor! Parfüm ustası Louise Turner (Givaudan) tarafından tasarlanan koku, turunçgillerden Bergamut ve Tatlı Mandalinanın cömert karışımı ile iç gıcıklayıcı bir giriş yaparak tüm duyuları uyandırıyor. Ardından can alıcı kalp nota, Yaban Yasemini, seksiliği ve şehveti getiriyor.

RC_PARADISO_PACK_DP_A3 2

Parfüm, yoğun ve hassas Selvi Akoru, Pembe Defne Yaprağı ve Fıstık Çamı ile kapanıyor. Tipik Italyan kokularının zarif karışımı, Yasemin’in büyüleyici etkisini uzatıyor ve sonra kalıcı bir odunsu iz yaratıyor.

Şişe tasarımında ise elmas şeklinde kesilmiş, transparan ağır cam, parfümün altın derinliğini ortaya çıkarıyor. Kristal görünümlü kapak, ışığı yakalayarak, göz alıcı bir yansıma yaratıyor. Metalik yüzük ise kendisini şişenin boynuna sararak, tasarımcının hayvan derisi deseni hayranlığını anımsatıyor.

Bu yeni parfümün doğuşu, Roberto Cavalli Paradiso’nun yeni yüzü, Edita Vilkeviciute’la birlikte dünya çapında büyük bir kampanya ile kutlanacak.

RC_PARADISO_MODELSHOT_DP_A3-

Roberto Cavalli Paradiso ŞUBAT ayında satışa sunulacak.

ROBERTO CAVALLI PARADISO EDP 30 ML

156,00

ROBERTO CAVALLI PARADISO EDP 50 ML

225,00

ROBERTO CAVALLI PARADISO EDP 75 ML

293,00