Clinique Sonic System

Tüm gün makyajla dolaştıktan sonra akşam eve geldiğimde sadece yüzümü yıkamak yetmiyor tabii. Tam yarım saat cilt temizliği yaptığım doğrudur:) Eminim yüzünüzü yıkadıktan sonra tonikle temizlediğinizde pamuğa çıkan makyaj kalıntıları sizi de rahatsız ediyordur. Bugün Clinique Sonic Sistem Arındırıcı Temizleme Fırçası sayesinde yüzümü tonikle temizledikten sonra bu kalıntıların olmaması ve yüzümde hissettiğim ferahlık hissinden sonra bu yazıyı yazmak istedim. Elle temizlemeyle gideremeyeceğimiz kiri ortadan kaldıran Clinique’in bu temizleme fırçası çok hafif, taşınabilir ve üstelik su geçirmiyor. Yani duşta bile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Fırçada iki farklı kıl tipi bulunuyor. Yeşil kıllar, gözenekleri ve ulaşılması zor bölgeleri temizlerken (burun kenarları ve çene gibi), beyaz kıllar ise yanaklar gibi daha büyük bölgelerde biriken ve elle temizleyerek çıkaramayacağımız makyaj, yağ ve kiri ortadan kaldırıyor. Daha önce elektriksiz yüz fırçalarını kullanmıştım fakat yüzüme sert gelip, tahriş ettiği için bırakmıştım. Clinique Sonic Sistem Temizleme fırçasının kılları oldukça yumuşak ve cildinizi tahriş etmeden nazikçe temizliyor. Saniyeler içerisinde arınmış gözeneklere sahip olarak ve nemlendiricinin cildinize daha iyi nüfuz ettiğini hissediyorsunuz.

İsviçre’de dermatologlar tarafından geliştirilen Clinique Sonic Sistem Arındırıcı Temizleme Fırçası, gözeneklerin görünümünü azaltarak, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanmanıza da yardımcı oluyor.

Clinique Sonic System Purifying Cleanser Brush in Hand With 3Step

  • Clinique tarafından üretilmiş ilk Temizleme Fırçası.
  • Köşeli başlığı ile ciltte ulaşılması zor bölgelere kolay uygulanır.
  • Sonik hareket, derinlemesine fakat hassas bir temizleme sağlar.
  • Rahat ve kolay kullanımınız için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Üründen en iyi sonucu almak için 3 Adımlı Cilt Bakımı ile kullanılabilirsiniz.