Bugün blogun konuğu 2 Lierac ürünü. Hatırlarsınız, daha önce de 40 yaşında zamanı durduran muhteşem dörtlü olarak bilinen MAGNIFICENCE serisinden bahsetmiştim sizlere. Ürünlerinden çok memnun kaldığım ünlü Fransız dermokozmetik ve cilt bakım markasının bu kez, ilk çizgilere karşı etkili bakım gösteren Initiatic Cream ve temizleme suyu olan Démaquillant Douceur’dan bahsedeceğim.

lieracNormal ve kuru ciltler için ilk kırışıklıklara karşı etkili olan Initiatic Cream, içeriğinde bulunan Shea ve kamelya yağı ile zenginleştirilen enerji  verici ve koruyucu konsantresi sayesinde cildi besleyiyor, rahatlatıyor, kırışıklıkları ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Cildin ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlayan Initiatic Cream’in tüketiciler tarafından gözlemlenen etkileri ise şöyle:

INITIATIC krem %94 etkilidir
Cildi pürüzsüzleştirici etki  %92
Cildi nemlendirici etki  %98
Cildi rahatlatıcı etki %92
Cildin kalitesinde artış  %98
Ciltte kadifemsi yumuşaklık %96

*28 gün boyunca 51 kadın ile yürütülen çalışma sonucuna göre- öz değerlendirme

Gece ve gündüz kremi olarak kullanabilirsiniz.

Yüz ve göz temizleme suyu olan Démaquillant Douceur ise içeriğindeki keten tohumu ve ebegümeci çiçeğinin özleri sayesinde cildinizi yatıştırıyor ve detoks etkisi yaratıyor. Ayrıca makyajı mükemmel şekilde çıkararak cildi yumuşacık yaparak ferahlatıyor. Hassas ciltler için de uygun olan ürün alkolsüz ve durulama gerektirmeyen formüle sahip.