Yılbaşı gecesinde büyüleyici bir etki için ihtiyacınız olan tek şey cildinize biraz ışıltı katmak. Shimmering & illuminating body oil ile vücudunuz ışıltılı, bronz ve seksi görünecek! Omuzların üst kısmında, dekolte bölgelerinde yada tüm vücutta kullanabileceğiniz ışıltılı vücut yağı ciltte bronz, parlak ve aydınlık görünüm yaratııyor. İçeriğindeki pamuk, incir ve keten tohumu özü ile zenginleştirilmiş formülü cildi beslerken aynı zamanda nemlendirici özelliği de sağlıklı görünmesini sağlıyor.

flormar

Metalik Baked Powder’lar bu özel gece için harika bir seçim. Altın, gümüş yansımaları olan parlak pigmentli pudra ile makyajınız gecenin en dikkat çekici ayrıntısı olabilir. Islak ve kuru kullanımı ile inanılmaz parlaklık yaratan Baked Powder’ın ışık yansımaları yeni yılda cildinizin ışıltısını arttıracak!

Dudaklarda ise ıslak parıltılı bir görüntü yakalamak için Reflection Lip Gloss’lar harika bir seçim. Altın, gümüş parıltılı sedefli pigmentleri ve ipeksi dokusu ile yeni yılın ışıltısı dudaklarınıza da yansısın:)

christmas collc. aile (2)

Pürüzsüz, düz ve hassas makyaj uygulaması sağlayan big powder puf ile loose powder, shimmering powder ve compact powder uygulamalarınızı tek seferde uygulayabilirsiniz. Yumuşak dokusu ve arkasındaki şık şerit kurdelesi ile yılbaşı makyajınızı uygulama sırasında oldukça kolaylık sağlıyor.

Oje detayı ise ayrı bir önem taşıyor! Işıltılı makyajınızda denge yaratacak Feather Look Nail Enamel ile tırnaklar yeni yılda sıra dışı olacak! Şeffaf tırnak cilası içerisindeki küçük parlak tüy parçaları tırnaklarınızda ekstra parlak görümüm yaratırken, yoğun kapatıcı özelliği ve yeni yıla özel farklı tasarımı ile tırnaklar bu yıl ışıl ışıl olacak.