Sephora, bu sene yeni yılı Hediye Okyanusu Konsepti ile Koç Pera by Divan’da düzenlediği bol hediyeli bir lansmanla karşıladı. Dün Koç Pera’nın eşsiz atmosferinde gerçekleşen lansmanda hangi standa uğrayıp hangi ürünü denesem ikileminin ardından sırayla tüm standlara ufak bir ziyaret gerçekleştirdim:)

sephora

İlk olarak gözüme bu ışıl ışıl taşlar takıldı. Sephora’nın yılbaşı koleksiyonunda yer alan Rhinestone Eyebrow’lar kaşlarınıza ışıltı, tarzınıza da ufak bir değişiklik katmak için harika bir fikir! Üstelik yılbaşı gecesi makyajı için de farklı bir alternatif oluşturabilir. Rhinestone Eyebrow’ları Aralık sonuna kadar Sephora Benefit kaş barlarında bulabilirsiniz.

rhinestoneeyebrow

sephora newyear 9

Benefit’in Puff Off ürünü standda karşılaştığım bir diğer ürün oldu. Puff Off, sabahları yorgun gözlerinizi sağlıklı ve daha aydınlık bir görünüme kavuşturmak için göz altı torbalarınıza, ütü benzeri başlığı sayesinde adeta ütü yapıyor. Önce bir kere göz altınıza nokta şeklinde sıkın, ardından tıpkı ütü yapar gibi göz altında gezdirin. Aydınlatıcı özelliği ve başlığı sayesinde farkı göreceksiniz.

sephora newyear 10

Benefit standından ayrılınca bu kez kendimi en iyi kuru şampuan markalarından biri olan Batiste’nin standında buldum. Batiste duşa giremeyecek kadar aceleniz olduğunda ya da saçlarınıza hacim katmak istediğinizde yardımınıza koşuyor. 30 cm uzaktan saç köklerinize doğru sıktığınız anda saçınızdaki yağlanma sorununu ortadan kaldırıyor, saçlara hacim katıyor, üstelik mis gibi kokuyor!

sephora newyear 5

Sephora’nın renklerine hayran olmayan var mı? Rengarenk far ve ruj paletlerinin cazibesine kapılmamak imkansız.

sephora newyear 6

Sephora’nın yılbaşı koleksiyonundaki ojeler beni benden aldı. Bir çok renk seçeneği bulunan ojeler arasında karar vermekte zorlanırsanız tüm renklere sahip olarak da sorunu çözebilirsiniz:))

sephora newyear 8

Kitap şeklindeki far paletlerini çok sevdim. Çantada gün boyu taşınabilecek kullanışlı bir ürün. Hem tasarımı hem de renkleriyle benden koca bir kalp :)

sephora newyear 2

 

Nars’ın ürünleri her zamanki gibi şaşırtmadı. Özellikle simli far paletini hemen ekledim makyaj çantama:)

sephora newyear 3

İlk önce anahtarlık zannettiğim bu lip balmlar çok şık değil mi?

sephora newyear 4

Fuşya fırçalar!!!

sephora newyear 7

 

 

Yılbaşı makyajında asla göz ardı edemeyeceğim markalardan biri olan Make Up Forever’ın ise Rouge Artist Intense Rebellious Red, Graphic Eyeliner ve Smoky Lash Mascara yine vazgeçilmez 3’lü olarak karşımızda!

makeupforeversmoky_extravagant_23501Graphic_Liner_18100