Darphin The Revitalizing Oil for Face, Body and Hair, içeriğinin %98’ini doğal özlerden alan; 4 esansiyel öz ve 9 değerli bitki özünün muhteşem birleşimi ile yüz, vücut ve saçın her mevsim ihtiyaçlarını içerisinde barındıran bir ürün. Bu özler, seçkin aroma ile dikkatlice dengelenerek cildi ve saçları huzur, ahenk ve güzellik ile sarıyor.

Darphin

The Revitalizing Oil for Face, Body and Hair temel yağ asitleri; Ahududu çekirdeği yağındaki Omega 3; Çuha çiçeği yağı, Tamanu kökü ve gül ağacı yağındaki Omega 6 ile zenginleştirilmiş. Ayrıca, ayçiçeği tohumu, kayısı çekirdeği, tatlı badem ve Argan Yağı’ndan Omega 9; Jojoba tohumu yağından sterolleri bir araya gelerek cildin doğal bariyerini güçlendiriyor ve denge sağlıyor.

YÜZ 

The Revitalizing Oil for Face, Body and Hair UV ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı çok hassas olan cildimizi nemlendirip koruyor. Bu özlerin birleşiminden oluşan formül anında emilyor ve yeterli nemi sağlamak için cilt bariyerini güçlendiriyor. Beslenen cilt doğal bir aydınlık kazanıp, ipeksi bir dokuya kavuşuyor.

The Revitalizing Oil for Face, Body and Hair’i avuç içinizde birkaç saniye ısıtın ve cildinize uygulamadan önce aromasını derin derin içinize çekin.

VÜCUT 

Vücut derimiz kuruluğa daha yatkındır. The Revitalizing Oil for Face, Body and Hair hidrolipid dengesini geri kazandırarak ciltteki yağ kaybını telafi eder. Gece veya gündüz, banyodan sonra vücudunuza uygulamadan önce, avucunuza birkaç damla damlatın ve hem vücudunuzu hem de zihninize etki edecek bir deneyim yaşayın. Daha yumuşak bir cilt için, omuz, boyun, bacak ve kol bölgesine de uygulayın.

SAÇ 

Yüzümüz gibi saçımız da her gün dış etkenlere maruz kalır, donuk bir görünüm alır ve hassaslaşır. Yağsız formülü ile, The Revitalizing Oil for Face, Body and Hair nemli saça uygulanabiliyor. Saç kırıklarını önlemek için birkaç damla yeterli oluyor. Saçınızın günden güne ipeksi bir dokuya kavuştuğunu, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandığını farkedeceksiniz.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 107 TL

Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez.