IMG_0337
Duş sonrası saçımı yapmaya hiç zamanım yoksa en kolayından kalın bir fön fırçası ile tarayarak kurutur, çıkarım. Ama bir elde fön fırçası bir elde fön makinesi + uzun saçlar pek kolay olmuyor. Philips ProCare Airstyler bu işi çözmüş. Ucuna fırçasını takıyor ve saçlarımı tararken kurutabiliyorum.

IMG_0320

Bu başlığın dışında 4 farklı şekillendirme başlığı daha bulunuyor.

  • Mükemmel dalgalar ya da düz bir görünüm yaratmak için 38mm termo fırça
  • Kolay bukleler yaratabilmeniz için boyu ayarlanabilir sert fırça: Fırça kılları bir düğmeye basarak içeriye doğru çekilebiliyor, böylece șekillendiriciyi saçınızdan kolayca çıkarabiliyorsunuz. Sonuç: Şık ve kabarık bir bukleler!:)
  • Bir modeli düzeltmek ya da tamamlamak üzere tasarlanan, odaklanmıș hava akıșı için daraltıcı kurutma bașlığı
  • Saç köklerini hacimlendiren hacimlendirici
  • Doğal görünümlü düz sonuçlar için kısa düzleștirme fırçası

Yani artık bir tatile ya da iş gezisine giderken saç maşası, saç fırçası, fön makinesi vs. ile bavulumu  doldurmak yerine içerisinde ihtiyacım olan herşeyin bulunduğu Philips ProCare Airstyler setini alıyorum. O otellerde bulunan minik fön makineleri herzaman sinirimi bozmuştur. Kurumuyor ki saçım onlarda :) Ya da mutlaka fön fırçam ve saç tarağımdan bir tanesini unutur, haldır haldır tatilin ilk gününde bunları almak için koştururum. Tabii aynı şey evde de geçerli. Elimin altında Philips ProCare Airstyler varken, hiçbirşey aramaya gerek kalmadan saçımı tek bir ürünle şekillendirebiliyorum.IMG_0369

Philips ProCare Airstyler,  saçıma hoş ve bir doğal şekil verirken, bir yandan da maksimum bakım sağlıyor. İyonik bakımı sayesinde saçları elektriklenmeden kurutuyor ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Philips EHD teknolojisi ile aparatlar ısıyı eșit olarak dağıtacak șekilde tasarlanmış. Bu tasarım ısının yüksek sıcaklıklarda bile eșit olarak dağıtılmasını sağlarken, EHD teknolojisi de saçın așırı ısınmaya karșı maksimum koruma sağlıyor.

Philips saç ürünleri deneyimlerimi sosyal medya üzerinden #stilsahibisaclar etiketinden takip edebilirsiniz.

IMG_0420