IMG_2218

M.A.C In Extreme Dimension Lash Mascara

Fırça tasarımı ve lifleri sayesinde kirpikler maskara ile daha çok temas ediyor. Silikon yapıdaki sık fırçası kirpikleri belirginleştirip ayırarak dramatik bir görünüm oluşturuyor. Ekstra siyah, dolgun ve uzun görünen kirpikler isteyenler için harika bir ürün! Maskara kullanırken hep göz çevreme bulaştırıyorum diyenlerdenseniz mutlaka deneyin.

M.A.C

Clinique Lash Power Feathering Mascara

Pullulan polisakkaritinin balımsı yapısını keşfeden Clinique dermatologları bu yapıyı Lash Power Feathering Maskara’da kullanarak yumuşak bir formül yaratmış. Bu sayede kirpiklerin kolayca birbirinden ayrılarak şekil verilebilmesini sağlayan Lash Feathering Mascara, kirpiklere ipek yumuşaklığını sağlıyor ve topaklanmayı önlüyor. Üstelik 12 saate kadar dayanıklı formül akma ve bulaşma yapmıyor. Kirpiklerim teker teker olsun ama öyle maskara kalıp gibi görünmesin diyorsanız bu ürün ideal. Gözünüzde varlığını hissetmeden, hacimli kirpiklere ulaşıyorsunuz.

Clinique

Bobbie Brown Smokey Eye Mascara

Kremsi ve kolay kullanımlı bu maskara kirpiklerinizdeki hacim boşluğunu dolduruyor. Konik ucu sayesinde kirpikler kökten uca doğru taranıyor ve son derece siyah ve hacimli bir görünüme kavuşuyorsunuz. Kirpikleri uzatıyor, ayırıyor ve hacim veriyor. Yani bir taşla 3 kuş! Özellikle dumanlı göz makyajı için favorim! Bakışları belirginleştirip, gözlerinizi ön plana çıkartıyor.

Bobbie Brown

Estée Lauder Sumptuous Infinite Mascara

Estée Lauder’ın ilk kalıp fırçalı maskarası olan Sumptuous Infinite, daha çok kirpik uzatma özelliği bulunan; bunun yanında kirpikleri kıvıran ve dolgunluk veren bir maskara. Muhteşem plastik tarağı sayesinde kirpiklerinizi teker teker ayıran maskara 10 saate kadar dayanıklı bir ürün. Fotoğraflardan da göreceğiniz gibi en uzun görünümü bu mascara veriyor. Hatta alt kirpiklerim biraz fazla bile uzun görünüyor olabilir:)

esteelauder