Nuxe Paris

“Doğadan Gelen Güzellik” sloganının hakkını veren dünyaca ünlü Fransız dermokozmetik markası Nuxe’un simli vücut yağı bir süredir olmazsa olmaz diyeceğim ürünlerden biri haline gelmişti. Kısa bir süre önce diğer ürünlerini de kullanmaya başladıktan sonra Nuxe ürünlerinin o saflığı, parfümsüzlüğü, cildimde bıraktığı o yumuşak his bende tam bir bağımlılık etkisi yarattı diyebilirim.

İşte Nuxe’u sevmem için diğer nedenler:

Nuxe ürünleri doğal botanik aktif maddeler içeriyor

Hiçbir mineral yağ ve hayvansal kökenli bir madde içermiyor.

Testler bağımsız bir laboratuvar tarafından yapılıyor ve araştırma bakanlığı tarafından onaylanıyor.

Ürünler paraben içermiyor.

Bileşenlerin ortalama %80’i doğal kökenli.

Çevreyi korumak için ürün kutuları geri dönüşümlü malzemelerden üretiliyor.

nuxe

Nuxe Bal Özlü El Kremi

Nuxe’ün akasya balı özlü Rêve de Miel® serisinde yer alan Onarıcı Besleyici ve Koruyucu El & Tırnak Bakım Kremi elleri yumuşacık yapıyor. Rêve de Miel bitkisel yağlar (avokado, tatlı badem) ve E Vitamini desteği ile yağlı his bırakmadan el ve tırnaklarda onarıcı, güçlendirici ve canlandırıcı etki yaratıyor.

nuxw

Baume Lévres Onarıcı Dudak Bakım Kremi

İçeriğindeki akasya balı, ayçiçeği, misk gülü, tatlı badem yağı, shea yağı ve greyfurt özleri ile özellikle hassas ve kuru ciltleri hedef alan Baume Lévres Onarıcı Dudak Bakım Kremi kışın çantanızdan eksik etmeyeceğiniz bir ürün. Kremsi dokusu ile lipid bariyerini yenileyen ürün, koruma yatıştırma ve onarma özelliklerine sahip. Üstelik mis gibi kokuyor.

nuxe lip

Anti-aging Bakım Kremi Nuxellence Jeunesse

Mitokondrilerin DNA’larını onaran benzersiz formülü ile cilt hücrelerine kaybettiği enerjiyi geri kazandıran Nuxellence Jeunesse, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt vaad ediyor. Cilde enerji vererek yaşlanma belirtilerini azaltmasının yanı sıra, birlikte kullanıldığı ürünün etkisini de sağlıyor.

nuxe-nuxellence-jeunesse-50-ml-enerji-veren-anti-aging-bakim-kremi

Yerleşik çizgiler için Merveillance

İçeriğinde güngüzeli çiçeği bulunan Merveillance Expert serisi, çift etkili anti-aging bakımı ile yerleşik çizgilere ve ciltte sıkılık kayabına karşı savaşıyor. Gündüz ve gece kremlerinin yanı sıra içeriğindeki plankton polisakkaridleri sayesinde 8 saate varan lifting etkisi sağlayan serumu, tetrapeptid 5 içeriğiyle göz çevresindeki yerleşik çizgileri hedef alan göz çevresi bakım kremi ile Merveillance Expert, komple bir bakım serisi. Serideki göz çevresi kremi de içindeki bitkisel kafein, bu bölgedeki şişliklerin ve koyu halkaların giderilmesine yardımcı oluyor.

nuxe-merveillance-expert-range

Pürüzsüz bir cilt için Créme Fraiche de Beauté Light

Adını fransızların ünlü tatlısı Créme Fraiche’ten alan seri, içeriğindeki 8 bitki sütü ve deniz börülcesi ile cildin üre sentezini tetikleyerek cildi 24 saat boyunca nemli tutuyor. Badem ve portakal ağacı çiçekleri, aloe vera ve alantoin kökleri sayesinde hassas ciltlerin kırmızılık, sızlamai yanma, kaşınma ve gerginlik belirtilerine karşı ise 24 saat yatıştırıcı etki sağlıyor. Hassas ve karma ciltler için uygun olan Créme Fraiche de Beauté Light cildi yağlandırmadan nemlendiriyor, parlamayı engelliyor.

nuxe-cre8me-fraeeche-de-beaute9-_22957_1

Huile Prodigieuse çok amaçlı kuru yağ

Nuxe’ün ikonlaşmış ürünü Huile Prodigieuse çok amaçlı kuru yağ, %97,8 doğal içerikten oluşan, E vitaminiyle zenginleştirilmiş bir formüle sahip. İçeriğindeki 6 değerli bitkisel yağ ile cildi ve saçları yağlı his bırakmadan besliyor, onarıyor ve yumuşacık yapıyor. Huile Prodigieuse çok amaçlı kuru yağı yüz, vücut ve saçlarda tek başına kullanabileceğiniz gibi, yüz ve vücut kremlerinize, şampuanınıza, seç şekillendiricilerinize ve fondöteninize de katarak kullanabilirsiniz.

huile-prodigieuse

Huile Prodigieuse çok amaçlı kuru yağın ışıltı veren çeşidi de bulunuyor. Diğerinden farkı simli yapısının vücuda ışıl ışıl bir görünüm vermesi. Yaz kış dekoltede, bacaklarda ya da makyaj yaparken kullanıldığında muhteşem duruyor.

NUXE_Huile_Prodigieuse_OR_Multi_Usage_Dry_Oil___Golden_Shimmer_50ml_1376582629

Nuxe BB Cream

Tüm cilt tonlarına uyumlu olan Nuxe BB krem, makyaj ve cilt bakımını bir arada sunan bir ürün . Mineral pudralar ve çiçek özleri içeriğiyle çift etkili aydınlatıcı ve pürüzsüzleştirici BB Cream aynı zamanda leke görünümünün de azalmasına yardımcı oluyor.

Cilt dokusuyla uyumlu ve doğal kapatıcı etkisine sahip yumuşak kremsi formdaki Brightening BB Cream Eclaircissante SPF30 PA; leke, kızarıklık, ince çizgiler, gözenekler gibi hafif kusurların kapanmasına yardımcı oluyor ve güneş ışınlarına karşı cildi koruyor.

BBCream-with-packaging

Nuxe Masque Creme Fraiche de Beatué

Nuxe Masque Creme Fraiche de Beaute krem bazlı yapısıyla göz çevresi ve yüz için mükemmel bir nemlendirme sunuyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan ürün özellikle nem kaybetmiş yorgun stresli veya çevre faktöründen etkilenmiş ciltler için öneriliyor. Haftada 1-2 kez kullanabileceğiniz Nuxe Masque Creme Fraiche de Beaute aynı zamanda kızarıklık ve yanma hissini azaltmaya da yardımcı oluyor.

14419723701