Yıllardır aradığınız nemlendirici, yeni AVON Anew Hydro-Advance serisinde olabilir. ANEW’in cilt bakım teknolojisiyle geliştirilen AVON Anew Hydro-Advance serisinde yaşınız ve cilt tipiniz ne olursa olsun aradığınız nemlendiriciyi bulabilirsiniz.

avon

Dünyanın en önemli Ar-Ge merkezlerini bünyesinde bulunduran ve binlerce uzmanı ile cilt bakımında birçok yeni teknolojinin sahibi olan AVON, Anew serisini büyütüyor. Yeni AVON Anew Hydro-Advance, cilde anında etki ediyor, gün boyu süren derinlemesine nemlendirme sağlıyor. AVON Anew Hydro-Advance’in kuru ciltler ve normal & karma ciltler için iki ayrı çeşidi bulunuyor.

AVON ANEW Hydro-Advance Derinlemesine Nemlendirici Krem, kuru ciltler ic╠ğin Kampanya fiyat─▒_182

AVON ANEW Hydro-Advance Derinlemesine Nemlendirici Krem normal & karma ciltler ic╠ğin, kampanya 2

AVON Anew Hydro-Advance kuru ciltler için: Hafif dokulu hızla emilen formülü içerisindeki omega yağları ile cildi gün boyu nemlendiriyor, besliyor, sağlıklı görünümünü ve ışıltısını cilde geri kazandırıyor. Nutri-3X Omega Kompleks teknolojisi sayesinde doğal nem bariyeri hasar gören kuru ciltleri hem besliyor hem de nemlendiriyor. Cildin savunma yapısını onarmaya yardım ediyor.

AVON Anew Hydro-Advance normal ve karma ciltler için: Hydra-Power teknolojisi ile cildi yüzeyden nemlendiren nemlendiricilerin aksine, suyun cilde hapsedilmesini sağlayarak, cildin nem dengesini düzenliyor, cilt daha nemli, yumuşak, pürüzsüz ve rahatlamış görünüyor. Ayrıca SPF15 ile etkili koruma sagliyor.

Yeni! AVON ANEW Hydro-Advance Derinlemesine Nemlendirici Krem, kuru ciltler için, 50 ml, kampanya fiyatı 18,95 TL.

Yeni! AVON ANEW Hydro-Advance Nemlendirici Krem SPF15, normal & karma ciltler için, 50 ml, kampanya fiyatı 18,95 TL.