The One serisinin “Kalıcı”, “Çarpıcı” ve “Günlük” güzellik konseptlerini, “3 Tülin 3 Güzellik” başlığı altında sunan Oriflame, Eylül kataloğunda Tülin Şahin’e yer veriyor!

The ONE ve diğer Oriflame ürünlerinin, Tülin Şahin’in hayatının hangi alanında, hangi özel zamanlarına eşlik ettiğini; Tülin Şahin’in yoğun iş temposuna nasıl yetiştiği, çok özel davetlere nasıl hazırlandığı, Oriflame ürünleriyle kendine hangi bakımları uyguladığı ile ilgili sırları Eylül kataloğunda bulabilirsiniz.

tulin sahin

Güzellik için sağlıklı bir cildin çok önemli olduğunu söyleyen Tülin Şahin, cildini her zaman her koşul altında iyi nemlendirmeye ve temizlemeye çalıştığını belirtiyor ve  “Cildimi seviyorum ona çok iyi bakıyorum… Bu yüzden Optimals temizleyici jel, tonik ve kremlerini kullanıyorum. Cildim kolayca temizlenip canlanıyor, nemleniyor, gece gündüz harika bir his ve yumuşaklığa sahip oluyorum.” diyor.

3 Tülin 3 Güzellik

Tülin Şahin hayatının hızlı temposuna ayak uyduracak, ve gün boyu bozulmayacak makyaj çözümünü “Oriflame The ONE Kalıcı Güzellik” serisiyle sağlıyor. Şahin bu özel seriyi şöyle tanımlıyor; “Oriflame The ONE Kalıcı Güzellik serisiyle yaptığım makyaj gün boyu bozulmuyor; yoğun tempomdan ve çalışma koşullarından etkilenmiyor. Bana işimi zevkle yapmak kalıyor.”

“The ONE Kalıcı Güzellik” serisinde yer alan, “The ONE Lash Resistance Mascara”, 24 saat kalıcı, akmayan, suya dayanıklı olma özelliğiyle kirpiklere, topaklanma yapmadan hacim ve dolgunluk kazandırıyor. 12.90 TL’ye ulaşabileceğiniz bu maskaranın yanı sıra, 10 saate kadar kalıcı “The ONE Colour Unlimited Ruj” 9.90 TL’ye, 14 güne kadar tırnaklarda kalan “The ONE Uzun Süre Kalıcı Tırnak Cilası” 7.90 TL’ye güzelliğinize kalıcılık katabilir.

Tulin_Sahin_9

Sürekli ipeksi ellerin sırrı

Çalışırken eller daima ön planda. Bu nedenle ellerinin her zaman bakımlı görünmesi her kadının arzusu. Tülin Şahin’in bakımlı ve ipeksi ellerinin ilham kaynağı ise “Kuru Eller için Besleyici El Kremi”, “2’si 1 Arada Koruyucu El ve Tırnak Kremi” ile “Nemlendirici Eldiven”. Şahin; “Ellerim yoğun iş tempomdan etkilenmiyor. Çalışırken ellerim hep ön planda bu yüzden daima güzel ve bakımlı olmalılar. Ellerimi nemlendiren yumuşatan ve pürüzsüzleştiren Oriflame el ve tırnak bakım kremleri çalışırken bana büyük rahatlık sağlıyor”. Kuru elleri 24 saate kadar derinlemesine besleyen “Kuru Eller için Besleyici El Kremi” ve “2’si 1 Arada El ve Tırnak Kremleri”ne 5.90 TL’ye ulaşabilirsiniz. El kreminizden en yüksek ve kalıcı etkiyi almak için ise kreminizi gece uygulayın ve Oriflame’den 4.50 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz eldivenlerinizle uyuyun.

Oriflame ile spor

Kalıcı güzelliğe ulaşma yolundaki vazgeçilmezlerden biri de spor. Yoğun çalışma temposuna rağmen asla sporundan vazgeçmeyen Tülin Şahin, spor yaparken rahat ve mutlu olmasını sağlayan 24 saat etkili “Oriflame Activelle Anti-perspirant” deodorantları tercih ediyor. “Fresh Yeşil Çay Özlü, Cotton Dry, İnvisible, Sensitive” ve “Pure Care” olmak üzere 5 çeşidi bulunan “Oriflame Anti-perspirant” deodorantlara  4.90 TL’ye ulaşabilirsiniz.

Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarın: “The ONE Günlük Güzellik”

Hayatın hızlı temposu içinde bazen makyajımıza çok fazla zaman ayıramıyoruz. Ancak gün içinde neyle karşılaşacağımızı bilemeyiz. Böyle zamanlarda, Tülin Şahin’in yardımına “The ONE Günlük Güzellik” serisi yetişiyor. Doğal güzelliği hızla ortaya çıkaran, mutlu bir şekilde güne başlamanızı ve devam etmenizi sağlayan “The ONE Günlük Güzellik” serisinde, size en çok yardımcı olacak ürünler, aydınlık görünüm veren, hafif dokulu “The ONE IlluSkin Fondöten”, özel fırçasıyla hem kıvrıklık sağlayan hem kirpikleri tek tek ayırarak uzunluk veren “The ONE 5’i 1 Arada WonderLash Maskara” ve “The ONE IlluSkin Pudra”. Bu ürünlere yalnızca 12.90 – 17.90 TL arası fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Sizden önce konuşanlar

Oriflame, Eylül kataloğunda günlük güzelliğin en önemli aksesuarlarını da kadınlara sunuyor.  “Bir mekana, insanların arasına girdiğinizde sizden önce konuşan şeyler vardır. Bu yüzden güzel kokmak, şık görünmek her zaman önceliğiniz olmalı” diyor Tülin Şahin ve Oriflame’in çiçeksi, odunsu amber notalarından oluşan “Power Woman Eau de Toilette” parfümü ile “Gri Kapitone Çantası”nı işaret ediyor. “Parfümümün ve çantamın bana verdiği özgüvenle kendimi her yerde çok şık ve rahat hissediyorum” diyor. Ne istediğini bilen ve başarıyı hedefleyen güçlü kadının kokusu “Power Woman Eau de Toilette”e 34.90’a ve şık ve güçlü kadını tamamlayan “Gri Kapitone Çanta”ya ise 54.90 TL’ye ulaşabilirsiniz.

Cildini seven kadınlara

Tülin Şahin’in pürüzsüz ve bakımlı cildi için en önemli yol arkadaşı ise Günlük Güzellik serisinde yer alan “Oriflame’in Optimals” cilt serisi. Tülin Şahin Optimals serisi ile cildini kolayca temizliyor, canlandırıyor ve nemlendiriyor, gece – gündüz harika bir his ve yumuşaklığa sahip oluyor. Bu serideki “Optimals Temizleme Jeli Yağlı Ciltler” ve “Optimals Arındırıcı Tonik Yağlı Ciltler” 9.90 TL’ye, “Optimals Oxygen Boost Gündüz Kremi Yağlı Ciltler” ve “Optimals Oxygen Gece Kremi Yağlı Ciltler” kremlerine 17.90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Tulin_Sahin_5

Çarpıcı güzelliğin sırrı: “The ONE Çarpıcı Güzellik”

Gece çıktığınızda ortamın en çarpıcı güzellerindenseniz bunu sağladığınız bir Oriflame ürünü olmalı. Tülin Şahin, Oriflame Çarpıcı Güzellik serisinin kendisini tam anlamıyla karşı konulmaz kıldığını söylüyor ve ekliyor: “Parlatıcısı dudaklarıma harika bir boyut ve parlaklık kazandırıyor, farı topaklanmıyor, maskarası kirpiklerimi hacimli ve belirgin yapıyor.”

“The ONE Çarpıcı Güzellik” serisinin dolgunlaştırıcı içeriği ile 24 saat hacim arttıran maskarası “The ONE Volume Blast Maskara” ve topaklanma karşıtı formüllü  “The ONE Colour İmpact Krem Göz Farı”na 12.90 TL’ye, dudaklarınıza 8 saate kadar süren nem hissi ve ayna parlaklığı veren “The ONE Power Shine Dudak Parlatıcısı”na 9.90 TL’ye ulaşabilirsiniz.

Nefes kesen bir görünüm için ise çarpıcı bir kokunuz olmalı. Tülin Şahin, etkileyici görünümünü daima çarpıcı bir kokuyla destekliyor ve kendisine yakışan, güzelliğinin ortaya çıkmasını sağlayan “Love Potion”u bu nedenle çok seviyor. “Love Potion Eau de Parfum” Oriflame’in Eylül kataloğunda yalnızca 49.90 TL iken, “Love Potion Vücut Spreyi” 19.90 ve “Vücut Kremi” 27.90 TL.

Süpermodel Tülin Şahin’in çarpıcı güzelliğini tamamladığı diğer aksesuarlar ise altın rengi detaylarla tasarlanmış “Feminine Çanta” 45.90 TL. ve altın rengi şık kol saati “Giordani Gold Business Saat 39.90 TL.

The ONE Göz kalemleri için Tülin’in teklifi ise bir alana iki  bedava. Yumuşak yapılı kalem, yoğun renk pigmentleriyle gözlerinizi belirginleştirecek kalemler yalnızca 19.90 TL.