Vepa Group’un spor perakendesi ve e-ticaret tecrübesi ile yaratılmış SportSoul, çok markalı spor ayakkabı ve sneaker konseptinde yepyeni bir oluşum. New Balance, Asics, Nike, Adidas, Saucony, Skechers, Salomon, Puma, Mizuno, Diadora, Vans, Superga, Toms gibi dünyaca ünlü performans ve günlük yaşam markalarını, kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde müşterilerine sunan bir e-ticaret projesi olarak doğan SportSoul konseptini, Bebek ve Nişantaşı mağazaları ile tamamlıyor.

bebek_05

SportSoul, mağazalarında çok markalı koleksiyonununun yanı sıra, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik teknik bilgi paylaşımı ve oldukça deneyimli mağaza ekip arkadaşları ile kişiye özel servis anlayışıyla da fark yaratıyor. Aynı zamanda Bebek ve Nişantaşı’nda özel spor eğitmeni, Milli Atlet Oktay Güneş eşliğinde düzenlediği koşuları ve etkinlikleri ile sporseverlere farklı bir deneyim sunuyor.

m2

SportSoul, Bebek mağazasında koşu konseptini ön plana çıkararak New Balance, Nike, Adidas, Asics, Saucony, Salomon, Skechers, Mizuno ve Puma gibi koşu  markalarının performans ve lifestyle koleksiyonlarına odaklanırken, Nişantaşı mağazası ve www.sportsoul.com adresinde koşu markalarının yanı sıra Diadora, Superga, Toms, Onitsuka Tiger, Vans, Lacoste, Birkenstock gibi markalara da yer vererek daha geniş bir koleksiyon sunuyor.

ONLINE ALIŞVERİŞ: www.sportsoul.com

SportSoul Bebek Küçük Bebek Cad. No:7 Bebek / İstanbul 0212 257 36 92

SportSoul Nişantaşı Maçka Cad. No:37 Nişantaşı / İstanbul  0212 343 29 35