philips-procare 347
Saçım uzun olduğu için basık duruyor, hacimli görünmesini istiyorum.
Saçlarım çok maşa yapmış gibi olmasın, doğal dursun, hani su dalgası gibi ya da hareketli fön gibi…
Saçlarım uzun ve fırçayla şekillendirmek isteyince saçları fırçanın kılları arasından zor çıkartıyorum.

Bunlar çoğumuzun sık sık düşündüğü şeyler değil mi?

Zamanla yarıştığım her sabah hızlıca saçlarımı şekillendirip kendimi ofise ya da toplantılara attığımı düşünürsek Philips ProCare taraklı maşa sağladığı iyonik bakım ve turmalin kaplı yapısı ile saçlarımı yıpratmadan pırıl pırıl görünmesini sağladı. Ve istediğim yumuşak dalgaları 45mm geniş bigudisi ile hızlı bir şekilde yaratıp, tam istediğim doğal görünümlü saçlara kavuşturdu. Yani benim için tam bir kurtarıcı oldu :)

philips-procare 344

İster saçlarınız omzunuza kadar ister belinize kadar olsun, fön ve saç fırçası kullanarak saçlarınız fırçaya takılmadan düzgün bukleler yaratmak pek kolay olmuyor. Bu ürünün en en en beğendiğim özelliği ise boyu ayarlanabilir saç fırçası. Saçınızı fırçaya sardıktan sonra ucundaki soğuk ucu çeviriyorsunuz ve fırçanın uçları içeri çekiliyor. Bu sayede fırçaya sardığınız saçınızı güvenli bir şekilde fırçaya takılmadan açmanızı sağlıyor.

philips-procare 345

İpuçları:

Ürünü kullanmadan önce saçlarınızı iyice kurutun. Saçlarınızı geceden yıkadığınızda, sabah daha kolay şekil aldığını göreceksiniz.

Geniş uçlu bir toka yardımıyla saçınızdan şekillendirmek için ayırdığınız bir tutam dışındaki tüm saçlarınızı toplayın.

Doğal duruş sağlayan bir saç spreyini saçlarınıza sıktıktan sonra ürünü kullanırsanız saç şeklinizin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Elbise: Fulya İlkmen

Mekan: Radisson Blu Hotel Şişli

Video: Sarper Kesim

Philips saç ürünleri deneyimlerimi sosyal medya üzerinden #stilsahibisaclar etiketinden takip edebilirsiniz.

philips-procare 343

philips-procare 348