Philips ProCare 4

Philips ProCare Keratin Saç Düzleştirici, gelişmiş keratin teknolojisi sayesinde saçınızı şekillendirirken doğal parlaklığını ortaya çıkarıp, koruyan bir ürün. Keratin katkılı seramik plakaları saçınızın zarar görmemesi için tasarlanmış. Seramik ısıtma, ısının saça verdiği zararı en aza indirip, saçın yumuşak ve parlak olmasını sağlıyor.

Philips ProCare 6

Philips ProCare 5

Bu zamana kadar birçok saç düzleştirici ürünü deneyimlerimde on/off düğmesine bastığımda en az 10 dakika beklediğim için 30 saniye içerisinde dijital ekranında “Ready” yazdığını görünce inanamadım. Evet bir dakikadan az bir sürede 180 dereceye gelmiş, saçlarımı düzleştirmem için hazırdı bile. Kanyon’daki toplantıma sadece 45 dakika kala evde saçlarımı hemen şekillendirip çıkmam gerekiyordu. Kesin yetiştiremeyeceğim diyerek başladım hemen düzleştirmeye. Saçlarımı tutam tutam ayırıp ürünü kullanmaya başladığımda titreşimli plakalar devreye girdi. Telefon titreşimi gibi (ama daha yumuşak) siz saçlarınızı düzleştirirken titriyor. Plakalardaki yumuşak titreşimler ile saçınızın her telinin bakım görmesini sağlamak için saçlarınızı plakalar üzerinde eșit șekilde dağıtıyor. Yani aynı tutam saçın üzerinden 3-4 defa geçme derdine son! Saçınıza bir kere uyguladığınızda titreşimli plakaları sayesinde maksimum sonucu elde edebiliyorsunuz. Bu sayede çok kısa bir sürede düz saçlara kavuşabiliyorsunuz. Bu zamana kadar gördüğüm ve denediğim saç düzleştiricilerin en iyisi diyebilirim rahatlıkla. Yaklaşık 20 dakikada belime kadar olan saçlarım ipek gibi ve dümdüz oldu. Sonrasında hiç fönle düzeltme yapmadığım halini aşağıda görebilirsiniz. Ve sonuç olarak toplantıya 10 dk. erken, saçlarım sanki kuaförden çıkmış gibi bakımlı olarak yetiştim:)

Philips ProCare 3

Philips ProCare 2

Eğer saçınızın uçlarını hafif hareketli yapmak isterseniz, saç uçlarınızı düzleştirici ile içe ya da dışa doğru kıvırarak şekil vermeniz yeterli. Saçları yapıştırıp, sönük bir görüntü yaratmaması da en sevdiğim özelliklerinden biri. İyon bakımı sayesinde saçı ışıl ışıl yapıyor.

Her saç tipine özel dijital ısı ayarı ile 180’den 230 dereceye kadar istediğiniz ısı derecesini seçebiliyorsunuz. İlk kez kullanırken düşük bir sıcaklıkta kullanmanızı tavsiye ederim. Daha sonraki kullanımlarda ise kıvırcık ve dalgalı saçlar için orta-yüksek bir ayar seçebilir; saçınız düz, ince telli ya da az dalgalı ise düşük bir ayarda kullanabilirsiniz.

Uzun kablosu da ek bir avantaj. Priz yanında oturmak zorunda kalmıyorsunuz. Kokosh Girl bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyor!:)

Philips saç ürünleri deneyimlerimi sosyal medya üzerinden #stilsahibisaçlar etiketinden takip edebilirsiniz.

Philips ProCare 1

Aşağıdaki videoyu izleyip, Kokosh Girl YouTube kanalına üye olarak videonun altına yorum yapan bir kişi bu ürünün sahibi olacak. Kazanan isim 24 Eylül Çarşamba akşamı Kokosh Girl’ün sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Bol şans! :)

instagram.com/kokoshgirl

twitter.com/meltembicioglu

facebook.com/KokoshGirl

plus.google.com/meltembicioglu

Philips ProCare Keratin Saç Düzleştirici kazananı Kamer Oğur oldu. (@kamerogur) Tebrikler!:)