Dantel, krokodil ve deri dokulu tasarımlar bu sezon Penti’nin en ikonik parçalarını oluşturuyor. Ayrıca günlük kıyafetlerin birer parçası haline gelecek dantelli ve transparan Bodysuit’ler de sezonun en iddialı parçalarından birini oluşturuyor.

Yaz neşesini sonbahar günlerinde de devam ettirmek isteyenler için pudra rengi, pembe, fuşya ve mor renkler ön plana çıkarken, tüm bu canlı renkler lacivert ve grilerle kombinlenerek sonbahara uygun hale geliyor.

Sezon trendlerinden 60’ lı yılların mono desenleri Penti iç çamaşırlarında hayat bulurken, mürdüm, toprak rengi, vizon, elektrik mavi ve antrasit gibi renklerdeki çamaşırlar sonbahara enerji  katıyor. Özellikle antrasit ve elektrik mavi kombinasyonları, petrol rengi puanlı tüllerle kaplı modeller iddialı ve çok çekici.

Sonbaharın gelişiyle kıyafetler artık çoraplarla buluştu. Penti’nin iç giyim kadar iddialı olan çorap koleksiyonu ile stilinizde başka aksesuara gerek kalmıyor. Penti kadını bu koleksiyonda ister gece ister gündüz şıklığını rahatça yakalamanın mümkün olduğu modellerin yanı sıra; soketler&subalar, desenli, triko, kış fileleri gruplarıyla hem eğlenceli hem de sıcak bir kışa hazırlanıyor.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan triko çoraplarda yeni dokular ve orkide, şarap, karadut, zümrüt yeşili, böğürtlen gibi sıcak tonlar öne çıkıyor. Sezon trendlerinden biri olan oversize kazak ve sweat-shirtler ise kış fileleri ile kombinleniyor. Desenli çoraplarda ise eğlenceli ve illüstratif desenler kış aylarına yaz enerjisini taşıyor.