Make Up For Ever 30. yılını, yaratıcılığının sınırlarını zorlayarak 5 farklı yapıdaki 210 renkten oluşan yeni nesil göz farını hayata geçirerek kutluyor! Arist Shadow’un yenilikçi formülü, göz kamaştırıcı bir etki için renklerin cilt yüzeyinde emilmeden üst üste sürülmesini sağlıyor. Serideki koyu bir göz farının rengini fırçayla ya da üzerine daha açık renk göz farı sürerek açmak mümkün.

Processed with VSCOcam with c1 preset

Processed with VSCOcam with hb2 preset

ANINDA KALICI ETKİ!

Make Up For Ever’ın kurucusu Sanz yeni Artist Shadow serisini şu sözlerle anlatıyor:  “Pürüzsüz dokusu ile çok fazla renkle karıştırılıp, kat kat uygulanabiliyor. Bu yeni nesil formülün sıra dışı özellikleri, bize daha da ileri gitme, tamamen yeni renk ve etkiler hayali kurma konusunda ilham oldu. Bu anında olan bir etki!  Sonuç ilk fırça darbesi yapıldıktan sonra görülüyor. Bütün ışık, sahne ve fotoğraf çekimi şartlarına da dayanıyor.”

 

ARTIST SHADOW  COLOUR PACKSHOT

ARTIST SHADOW NUDE PACKSHOT

Make Up For Ever’ın yeni nesil göz farları ile her kadının istediği görünüme kavuşması garantileniyor. Bu üstün dokulu göz farları, cilt üzerinde sorunsuzca uygulanabiliyor. İsterseniz tek bir renk isterseniz birden fazla renk kullanarak gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Geniş renk yelpazesinin yanı sıra mat, satenimsi, ışıltılı, metalik, yanardöner olmak üzere 5 farklı etki sunan seri gözler için arzulanan tüm görünümlere uyum sağlıyor.

Artist Shadow göz farı, 50 TL