Rengarenk far ve ojelerden, makyaj sabitleyicilere, gel eyeliner’dan kaş ürünlerine kadar Flormar güzellik ürünlerine yenilerini eklemiş. Özellikle şu sıcaklarda makyajın akmasını önleyen make-up fix spray favorim!

Processed with VSCOcam with hb1 preset

İnce yapısı ve kadife hissi veren dokusuyla Mono Eyeshadow’larda yazın en canlı renklerini bulabilirsiniz. Henüz yaz bitmemişken rengarenk elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz bu farlar yaz günlerinin tüm enerjisini taşıyor.

Flormar’ın yeni Gel Eyeliner’ı ile kolayca kusursuz kalın çizgiler çekerek gözlerinizde dinamik ve çekici bakışlar yaratabilirsiniz. Profesyonel fırçası ve jel yapısı ile uzun süre kalıcılık sağlayan gel eyeliner’ların dört farklı renk alternatifi bulunuyor.

gel eyeliner

Yüzünüzün ifadesini değiştiren kaşlarınız için Flormar yeni alternatifler de sunuyor. Kaşlarım bir türlü şekle girmiyor ya da rengi daha canlı, şekli daha net görünsün diyorsanız Flormar’ın yeni kaş ürünleri tam size göre. Kaşlarınıza kaş bazı Eyebrow Primer’ı uyguladıktan sonra üzerine Eyebrowliner ile şekil ve renk verip istediğiniz kaş modelini doğal görünümü ile yaratabiliyorsunuz. Şekil verdiğiniz kaşlarınızı Eyebrow Fixator Mascara’nın şeffaf jel yapısı ve özel fırçası ile tarayıp sabitledikten sonra işlem tamamdır!

Plajda ya da şık sandalet ve kıyafetlerinizle tamamlayabileceğiniz şeker görünümlü tırnaklar için sugar candy oje koleksiyonu muhteşem renklerden oluşuyor.

Sugar Candy Nail Enamel

*Flormar ojeleri hayvanlar üzerinde test edilmeyerek üretilip insan sağlığına zararlı olan Toluene, Fatalat, ve Formaldehit gibi kimyasalları ihtiva etmiyor.