1940’lardan itibaren dönemin vintage güzelliğine, kadınsı kıvrımlarına ve cazibesine vurgu yapan Pin-up stili Flormar  ile yeniden hayat buluyor.

Pin-up  Aile

Koleksiyonda yer alan, mükemmel makyajın sihirli dokunuşu gözenek sıkılaştırıcılar; Instant ve Invisible Pore Minimizer, ipeksi ve hafif formülüyle Pin-up makyajının o kusursuz görünümüne sahip olmanıza yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan kiraz çiçeği özü ile antioksidan etki sağlayan Instant Pore Minimizer, Vitamin E ile zenginleştirilmiş Invisible Pore Minimizer adeta sihirli bir dokunuşla ince çizgileri kapatıp gözenekleri yok ederken cildinizi makyaja hazırlıyor.

pin-up invisible pores

Tek başına ya da fondöteninizin altına uygulayacağınız Radiant Pink’in yumuşak yapısı ve içerisinde ki pembe inciler yüzünüzde ışıltı sağlarken aynı zamanda SPF 15 koruma ile cildinizi zararlı ışınlardan koruyor.

pin-up radiant pink

Pin up Collection’ın en ilgi çeken ürünlerinden, Flormar’ın ilk krem allığı olan Smooth’n Blush ise içeriğinde bulunan kiraz çiçeği özleri ile antioksidan etki sağlarken, jel formülü ile elmacık kemiklerinizde gün boyu kalıcı renk sağlıyor.

Smooth'n Blush (2)

Yumuşak dokusu ile uygulama kolaylığı sunarken, suya dayanıklı yapısı ile vazgeçilmezleriniz arasına girecek olan Miracle Pen Slim Touch 6 farklı renk  seçeneği sunuyor.  Pin-up konseptinin akıllara yerleşmiş  çekici bakışlarına kavuşmanızı sağlayacak Miracle Pen ile gözlerinizdeki keskin hatlı ve kuyruklu o meşhur Pin-up çizgisini rahatlıkla uygulayabilirsiniz:) Uygulama sonrası 5 farklı renk çeşidi bulunan Too Volume Mascara ile de takma kirpik görüntüsü yaratabilirsiniz.

TOO VOLUME MASCARA  (2)

Flormar’ın ürünleri arasına Pin up Collection serisi ile dahil ettiği Lip Primer dudağınızı makyaja hazırlıyor. Rujunuzun uzun süre kalıcı olmasını sağlarken, dudaklarınıza pürüzsüz bir görünüm kazandıran Lip Primer aynı zamanda Pantenol ve Vitamin E ile dudaklarınızı besliyor.

LIP PRIMER (2)

Delicious Lipstick Stylo renkli ve sıradışı dudaklar yaratabilirsiniz. İçeriğinde bulunan kakao yağı, shea yağı ve orkide özleri dudakları nemlendirirken bakım sağlıyor. Delicious Lipstick Stylo’nun 12 farklı renk seçeneği  sayesinde lila, sarı, turuncu, siyah, fuşya gibi farklı renklerin karışımı ile kendinize özgü renkler yaratabilir; yılın modası olan degradeli geçişleri dudaklarınıza taşıyabilirsiniz.

Deliciosus Lipstick