Koton Kadın 2014-15 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, şehirli kadının gardırobuna konforlu ve çabasız lüksü, yepyeni bir renk paleti ve doku zenginliğine sahip parçalarla birlikte taşıyor. Koton kadını bu kış daha yaratıcı, özgür ve göz alıcı bir stili yansıtıyor.

Koton Kadin 2014-15 Sonbahar Kis (4)

Hafif, kolay ve bir o kadar göz alıcı bir siluete sahip olan Koton Kadın 2014-15 Sonbahar Kış Casual Lux Koleksiyonu’nda kış beyazı, devetüyü, duman tonları, kobalt mavisi, lacivert, antrasit ve siyah  tonları; pamuk şekeri pembesi ve pudra mavisi ile tamamlanıyor. Hafif ve bornoz formlu paltolar, kaşmir dokulu boğazlı kazaklar, düşük omuzlu detaylı flüt bluzlar, yumuşak dokulu dökümlü pantolonlar, yüksek belli midi etekler, boyfriend gömlekler ve girlfriend jean’ler koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor.

60’lı yılların İngilteresi’nden ilham alan Koton 2014-15 Sonbahar Kış Swinging London Koleksiyonu’nun renk paletinde ise bulut mavisi, pastel pembe, limonata ve pastel nane, siyah ve kış beyazı ile birlikte yer alıyor. Çift düğme detaylı, A-kesim kabanlar, bilekte biten cigarette pantolonlar, pelerinler, yüksek belli A-kesim etekler, dik yakalı kazaklar, eşarp yaka bluzlar ve elbiseler ise koleksiyonun baş rol oyuncuları.

2014-15 Sonbahar Kış sezonun en eğlenceli silueti olan Koton Winter Boho Koleksiyonu ise dünyanın farklı köşelerinden ilham alıyor. Bohem detayları, havalı ve asi tavırla destekleyen koleksiyon, kış gardıroplarına eklektik bir tavır getiriyor. Şarap ve orman meyvesi tonları, terracotta, safran, konyak, orman yeşili, acı kahve ve yumuşak beyaz gibi doğa kaynaklı renkler, etnik desenler, western detaylar, deri ve süet dokular, ponpon ve püsküller ile birlikte kullanılıyor. Panço ve battaniye-şallar, anvelop etekler, etnik bluzlar, deri ve süet pantolonlar, korsan bağlama detaylı tişörtler koleksiyonun bohem duruşunu destekliyor.

Koton’un görmeniz gereken bir koleksiyonu daha var: Koton Partywear 2014-15 Sonbahar/Kış. Çarpıcı detayları, ışıltılı kumaşları ve şık modelleriyle gösterişli bir siluet yaratan koleksiyonda lacivert, siyah ve bordonun en güzel renklerine bakır, gold ve parlak kurşun gibi metalik tonlar eşlik ediyor. Partilerin vazgeçilmezi payetlerle süslü “ışıl ışıl” dokular, zarif danteller ve transparan detaylar elbiseleri taçlandırıyor.

www.koton.com.tr

http://twitter.com/Koton

www.facebook.com/Koton

http://instagram.com/kotonmagazalari