D’S Damat 2014-15 Sonbahar/Kış sezonu için ilhamını, şehrin gün boyu tükenmeyen enerjisinden, farklı renkleri bir araya getiren kozmopolit yapısından ve kaosun ardından gelen sükûnetinden alıyor.

DS'DAMAT(8)

Her bedene uyum sağlayan kalıp teknolojisiyle tasarlanan takım elbise koleksiyonu yeni sezonda yepyeni yorumlarla yeni sezonda da iddiasını sürdüyor. Takım elbiselerde bele oturan ve rahat kalıp seçenekleri ile ‘’her bedene hitap eden koleksiyon’’, yeni sezonda yelekli takımlarla karşımızda. Sofistike desenlerin takım elbiselere yenilik kattığı sezonda, cesur renk ve desenleri tamamlayan mendil, kravat ve ayakkabı gibi özgün aksesuar seçenekleri öne çıkarılmış. Koleksiyonun ana renkleri ise saks mavisi ve bordo, dengeleyici tonlarıyla kobalt, mürdüm, yeşil ve safran.

DS'DAMAT(21)

Blazer ceketlerde örme veya dokuma kumaş seçimleri hafta sonu veya iş yaşamında farklı kombinler yaratmayı seven erkekler için şık alternatifler oluşturabilir. Hırka görünümlü ceketler ise dik yaka formları ve farklı kumaş dokularıyla sportif tarzı ve şıklığı aynı anda sunuyor.

DS'DAMAT(6)

DS'DAMAT(15)

Kombinlere uyum sağlayan ayakkabı, kemer, kravat ve mendil koleksiyonu, sezonun baskın renkleri mürdüm, mavi ve kahve renkleriyle yeni sezonda da iddialı. Ayakkabıların iç astarlarında ve bağcıklarında kullanılan farklı renkler koleksiyonu oldukça zenginleştirmiş. Ayakkabı koleksiyonunu destekleyen deri kemerler, farklı desenlerde kravat ve mendiller takım oyununa olanak sağlıyor.

www.dsdamat.com

DS'DAMAT(4)