Milano, Paris ve Lozan’da merkezleri bulunan ünlü iç giyim markası Florange Avrupa kalite standartlarında hazırladığı rahat ve kadınsı modelleri ve hesaplı fiyatları ile artık Türkiye’de.

camelia

Florange, tasarımlarını 4 farklı koleksiyonda kadınların ve erkeklerin beğenisine sunuyor:

Ana Koleksiyon

Florange’yi temsil eden bu koleksiyon, Fransız şıklığını ve konforu bir arada sunuyor. Jakarlı saten ve ince dantel kombinasyonlarından meydana gelen Ana Koleksiyonu’nda, file, kristal taşlar, tüy motifleri gibi kadınsı detaylar ön plana çıkarılmış.

Büyük göğüslü kadınların da iç giyim şıklığına önem veren Florange, büyük bedenler için tasarladığı özel kesim sütyenleri ile de şıklık ve konforu bir arada sunuyor.

Yılda iki kere yenilenen Ana Koleksiyon’un bir diğer önemli parçası olan atletleri ise, ister şık bir gömlek içinde ister ceket içinde şıklığın mükemmel bir tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

damiana

Doğal Dokunuş Koleksiyonu

Ciltlerinde hassas dokunuş arayan kadınlar için Doğal Dokunuş Koleksiyonu ürünleri hem içinde hem de dışında pamuklu ürünlerle kadınsı şıklık getiriyor.

 

Temel İç Giyim Koleksiyonu

Günlük kullanım amacıyla ‘Basic’ diye de adlandırılan bu koleksiyonda, sadelik ve yalınlık, Florange dokunuşuyla zariflik kazanıyor. Detaylarda iddialı, ancak genel görünümde mütevazi bir şıklık sunan koleksiyon, işlevselliğe, rahata öncelik veren şık iç giyim ürünleri, vücut hatlarını daha zarif gösteren korseler ve iç giyimi zenginleştiren aksesuarladan oluşuyor.

Mayo Koleksiyonu

Kadınların sahildeki şıklığına da önem veren Florange büyük beden bayanların bedenine uyum sağlayan tasarımlarında en yeni, en dayanıklı ve toparlayıcı özellikli kaliteli malzemeleri kullanan marka, göz alıcı stilleriyle öne çıkıyor.

Erkek Koleksiyonu

Florange’nin Ana Koleksiyonu içerisinde yer alan ‘Erkek Koleksiyonu’, farklı desenler ve doğanın neşeli renklerinden oluşarak erkek iç giyimine farklı bir bakış getiriyor. Erkeklerin beğenisine, kadınların zevkine hitap eden atlet ve külotlar, modal ve pamuk kullanılarak yüksek konforu sunuyor. Atletler, vücuda oturarak, sanki yokmuş hissi veriyor ve gömlek üzerinden görülmesini engelliyor.  Aynı zamanda alt giyim için farklı alternatiflere sunarak erkek iç giyiminde konfor ile birlikte seçme özgürlüğünü de veriyor.

www.florange.com.tr

Facebook/FlorangeTurkiye

Twitter/FlorangeTurkiye

Instagram/FlorangeTurkiye