kas kontur arzu kabakulak
Bu zamana kadar çoğu markanın kaş farı ve kalemini kullandım, aralarında çok memnun kaldıklarım da oldu ilk günden çöpe attıklarım da… Neredeyse 10 seneden beri benim makyajım kaşımı düzeltmeden tamamlanmaz. Şekilsiz mi, kaşım yok mu? Şekli de düzgün kaşım da gür ama aralardaki boşluklar yüzünden istediğim kaş görüntüsünü ancak içini doldurduğumda elde ediyordum.
Kaş dövmesi ise eski tarz kalın boya gibi görünen kaşlardan dolayı çok uzak geliyordu bana. Arzu Kabakulak’ın yaptığı işleri görünce bir anda karar verdim. Long-Time-Liner Conture Makeup’ın lisanslı uzmanı olarak kıl tekniği ile kaşınızı doğallığını bozmadan istediğiniz forma sokuyor.
Nasıl?
Önce kaşımı kalemle şekillendirerek kaşın şeklini belirginleştiriyor.
Müziğini açıyor:)
Uyuşturucu kremini sürüyor ve bekliyor.
Kaşıma uygun bir boyayla başlıyor ince çizgiler çekmeye…
Sonuç ise yukarıdaki gibi. İlk gün rengi biraz daha belirgin oluyormuş ama 1 haftaya kadar kaş oturuyor ve kendi kaşımdan ayırt etmeyecek kadar bütünleşiyormuş.
Ben yeni kaşlarımla çok mutluyum. Darısı isteyenlerin başına:))

“Kokosh Girl” adını vererek randevu alan

ilk 5 kişiye %40 indirim fırsatı

Arzu Kabakulak
İletişim: 
0212 437 80 30
0533 817 40 66
Adres: Flatofis AVM,
Otakçılar Cad., Defterdar Mah., No:78
Eyüp Merkez/İstanbul – Avrupa, Turkey
Kas Kontur Uygulama
Long-Time-Liner Conture Makeup Hakkında:
25 yıl önce Almanya’da geliştirilen Long-Time-Liner Conture Makeup, mevcut en gelişmis kozmetik mikro pigmentasyon tekniğidir. Dövme, lazer ya da ameliyatla gerçekleştirilen makyaj tekniklerinden farklı olarak; anesteziye gerek duyulmadan acısız  uygulanabilen basit bir yöntemdir. Ayrıca bu teknik cildin epidermis adı verilen üst tabakasına uygulandığı için cildin doğal yenilenme sureci olan bir buçuk ila iki yıllık bir dönemin sonunda tamamen kayboluyor. Bu da değişen moda anlayışına göre makyajı farklı şekillerde yeniletme şansı yaratıyor.
Özel lisansli uzman Linergist’ler aldıklari eğitim doğrultusunda sizin için en doğru ve sağlıklı seçimleri sunacaktır. Sterilizasyon ve dezenfeksiyonu ön planda tutan teknik sayesinde yuksek kalite malzemeler kullanılmaktadır. İğneler tek kullanımlık olup işlem sonrasında atılmaktadır. Boyalar ağır metal ve kimyasal içermemektedir.
Long Time Liner kozmetik ürünlerine alerjisi olanlar için de sağlıklı bir seçenek. Üstelik mevsimsel hiçbir kısıtlama olmadan, senenin her ayında rahatlıkla uygulanabiliyor. Uygulama yapılan boyalar, Medikal CE belgeli olduğundan kemoterapi hastalarına dahi güvenle kullanılabiliyor.