LED efektler, hologramlar, kaleydoskopik ve hareketli imge esintili motifler, Swarovski’nin fütüristik 2014/15 Sonbahar-Kış   koleksiyonunun baş aktörleri. Koleksiyon ayrıca, ışığın kırılmalarıyla oyunlar oynayan kullanımı kolay, günlük parçalar kadar gerçek bir moda mesajı veren cesur tasarımlara da yer veriyor.

swarovski2

Koleksiyonda göze çarpan ilk yenilik kullanılan farklı metalik efektler. İster değerli altın, ister zarif pembe altın, ya da seçkin rodyum olsun, metal, minimalist çizgileri ve kristal façetaları çerçeveleyen bir ayna gibi baş döndürücü yansımalar yaratıyor. Yeni fikirlerin ve klasik Swarovski tasarımlarının bu kentli ve şık tarzda bir araya getirilerek yeniden yorumlanmasıyla harika, yepyeni uyumlar ortaya çıkıyor.

Koleksiyonda metalik renk paletinin sade tonlarının yanı sıra rengarenk ve canlı tonlar da mevcut. Burada karşımıza yoğun renk patlamaları ve temiz ve grafik çizgilerin birleşiminden oluşan olağanüstü parçalar çıkıyor. Örneğin, “Buzz” kolyede, Pointiage® tekniği kullanılarak elle yerleştirilmiş gösterişli kristalleriyle ultra modern, üç boyutlu bir efekt yaratan işleme göz kamaştırıyor.

Swarovski-6

Her rengi diğerinden daha canlı görünen “Crystal Dust” bileklik, renkli naylon tüpler içerisine doldurulan minik kristal taneleriyle benzersiz ışıltılar saçıyor. İster tek başına, ister farklı bilekliklerle üst üste takabileceğiniz bu bileklik, gece ya da gündüz her kıyafetinize anında son moda bir vurgu katacak, gardırobunuzda olmazsa olmaz bir parça.

10_CHROMA_VIBRATIONS_G_rgb

Karanlığın ve gizemin simgesi siyah ışık 2014/15 Sonbahar/Kış koleksiyonunun penceresinden tüm cazibesiyle sızıyor. Romantik, ancak rock esintili parçalar oksitlenmiş filigranlı görünümleriyle, Swarovski’nin benzersiz kristal uzmanlığını gözler önüne seriyor. Barok tarzdaki göz alıcı “Blacklight” kolye cömert süslemelere sahip bir tasarım. Façetalı siyah kristalden cesur, göz alıcı madalyonlar ve her biri elle yerleştirilen ışıltılı berrak kristaller zengin işlemeli bir görünüm oluşturuyor. Zarif zincir, sürekli değişen ışık yansımalarıyla kolyeye parlak dokunuşlar katan çok özel kristallerle titizlikle süslendi. “Blacklight” kolye rock esintili ancak zarif tasarımıyla farklı tarzlarla rahatlıkla uyum sağlayacak. Ayrıca madalyonun ayrılarak broş olarak da kullanılabiliyor olması kolyeye çok yönlülük katıyor.

Swarovski-4

En güzel renkleri ve en ileri tekniklerle bir araya getiren Swarovski, 2014/15 Sonbahar/Kış sezonu için kristalin tüm ışığını ve ihtişamını vurgulayan bir koleksiyon sunuyor. Zamansız, keskin ve klasik – bu koleksiyonda herkes kendi tarzına uygun bir şey bulacak ve kendi kişiliğini ve ruhunu yansıtan benzersiz ve şık kombinler oluşturacak.