Rowenta’nın yenilikçi teknolojik gücü bu kez Respectissim Saç düzleştircisi SF7420 serisinde hayat buldu, saçları yıpratan yüksek ısı sorunu tarih oldu. Rowenta Respectissim saç düzleştirici de saçların sağlıklı şekil alabilmesi için ideal ısı olan 170 derecede, 230 derecelik şekil verme performansı sunuyor. 7/7 formülüyle haftanın 7 günü hem saçlara istenilen şekli veriyor hem de saçların sağlığını bozmadan canlılığını koruyor.

rowenta

Geçtiğimiz hafta markanın bu yeni serisiyle tanışmak için Kuruçeşme’deki La Mancha’ya davetliydik. Kahvaltı ile başlayan etkinlikte hem seri hakkında bilgi aldık hem de ürünleri kendi saçlarımızda deneyimlemedik. Haftanın  7 gününe özel saç stillerinin belirlendiği lansmanda kahvaltı sonrası kendimizi kuaförlerin ellerinde buluverdik:)

Hemen biraz üründen bahsedeyim. Diğer saç şekillendiricilerin aksine Respectissim saç düzleştirici, iletken plakaları sayesinde çabuk ısınarak hızlı ve kolay bakım sağlıyor; ayrıca düzleştirme sırasında saçların yıpranıp, matlaşmasına da son veriyor. Saçı kökten uca koruyarak pürüzsüz şekillendirme ve parlaklık sunarken, kırılma ve kopma gibi problemlerin önüne geçerek, saçların sağlığını koruyor.  Üstelik kullanım kolaylığı sağlayan ısıya dayanıklı koruyucu kapağıyla birlikte sunuluyor. Yani şekillendiricilerle saçı yıpratma çilesi nihayet sona eriyor bayanlar! Üstelik 7/7 formülüyle yalnızca düzleştirmekle kalmayıp, isterseniz kuaföre gitmeden evinizde muhteşem dalgalar da yaratabilirsiniz. O günkü ruh halinize kalmış:) İster toplayıni ister salın, ister dalgalı, ister düz…

Rowenta_Respectissim77

Respectissim Liss & Curl Saç Şekillendirici: 199.90 TL