Güzel ve bakımlı gözükmek için iyi bir stil kadar kadar pürüzsüz bir cilt ve parlak bir ten de şart diyen Johnson’s®  Baby YağALL Dergisi işbirliğinde düzenlediği eğlenceli yarışmayı  Martı Hotel Mixo Terrace’da gerçekleşen bir davetle tanıttı.

Johnson's baby-25

Johnson’s Baby®  Yağ “Benim Yağım Benim Stilim” yarışması ile 3 şanslı genç kız  ALL Dergisi Eylül 2014 sayısında çok özel  bir moda çekiminin yıldızı olma şansını yakalayacaklar.  Yaz için yeniledikleri stillerini moda sayfalarına taşımak isteyen genç kızlar, elbise, etek ya da şorttan oluşan favori kombinasyonlarını  yansıtan, Johnson’s®  Baby Yağ’ın da olduğu bir fotoğrafı  ALLmagazine facebook sayfasından paylaşarak yarışmaya katılabilecekler. 3 şanslı genç kız, 2 Temmuz -2 Ağustos tarihleri arasında All dergisi facebook uygulamasına yüklenecek fotoğraflar arasından seçilecek.

Cenk Taşdemir, Sibel Demirci, Moda Duygusu, Onuroll Style ve Kokosh Girl’den birkaç #benimyagimbenimstilim pozu:))

Johnson's baby-3

Johnson's baby-1

Johnson's baby-2

Johnson's baby-9Fotoğraflar: Gaye Yön

Johnson’s®  Baby Yağ’dan yarışmacılara özel ipucu! “Islan,Yağlan, Kurulan”

Islak cilde uygulandığında 10 kata kadar daha fazla nemi hapseden Johnson’s®  Baby Yağ, yarışmaya katılacaklar için ipeksi görünümde bacaklara kavuşamanın sırrını da veriyor: “Her duşta cildiniz ıslakken Johnson’s®  Baby Yağ’ı uygulayın sonrasında cildinizin ıslaklığını havlu ile nazikçe alın. Böylece nemi cildinize hapsedin ve bebeksi yumuşaklıkta bir cilde kavuşun.

Daha fazla bilgi için: www.facebook.com/ALLmagazine