Garnier’in hem uygun fiyatıyla hem de özellikleri ile benden tam puan alan 3 ürünü blogun bugünkü konukları:)
Processed with VSCOcam with f2 preset
Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu  rahatlatıcı formülü sayesinde hassas ciltler dâhil tüm cilt tipleri için uygun bir ürün. Durulamaya gerek olmadan, makyaj pamuğu sayesinde cildinizden makyajı ve fazla yağı nazikçe temizliyor. Tonik olarak da kullanabileceğiniz bu ürün cildinizdeki fazla yağı temizlerken cildinizi kurutmuyor, durulama yapmadığınız için ciltte yağlı bir his de bırakmıyor. Her şey olması gereken gibi yani:) Üstelik uygun fiyatı (16,99 TL) ve şirin ambalajı da cabası!
Garnier-Kusursuz-Makyaj-Temizleme-Suyu
Garnier Express Çift Etkili Göz Makyajı Temizleyicisi ise içerisinde kirpik güçlendirici Arginine bulunan, hem su hem yağ bazlı, çift etkili bir ürün. Suya dayanıklı, hafif ya da yoğun hiç farketmez, göz makyajını tek hamlede kolaylıkla temizliyor. Ürünü kullanmadan önce iyice karıştırarak bir pamuk yardımıyla göz makyajınızın olduğu kısıma uygulayın. Bazı temizleyicilerde olduğu gibi yağlı bir his bırakmadığını göreceksiniz. Fiyatı: 12,99 TL .
goz makyaj tem
Garnier 5’i 1 arada Cilt Problemlerine Karşı BB Krem, yağlı ve problemli ciltler için 5’i 1 arada teknolojisiyle tek bir adımda cilt sorunları ile savaşırken, ciltteki kusurları gizleyen bir ürün. Hafif dokusuyla kolayca yayılan ve yağlı bir his bırakmadan hızlıca emilen ürün 15 GKF ile de cildi güneşin zararları etkilerinden koruyor. Fiyat: 21 TL
bb krem