Kadınlar olarak vücutta bronzluğu tercih etsek de, yüzümüzü başta güneşin ve daha sonra şehir ortamındaki egzos, duman, hava kirliliği gibi serbest radikallerin yaşlandırıcı etkisine karşı korumayı da hedefliyoruz. Tüm bu olumsuz etkilere karşı Darphin Vitalprotection SPF50’yi geliştirmiş. Yani bir taşla iki kuş:) Vitalprotection ile hem dış etkenlerin yaşlandırıcı etkisi hem de güneş ışınlarının zararlarından tek bir ürünle başa çıkabilirsiniz!

Vitalprotection Age-defying protective lotion SPF50

Ürünün içeriğindeki #SPF50 ve güçlü antioksidan özelliği cilde antiaging koruma sağlıyor. Güneş reaksiyonlu enzim UV ışınlarını kullanarak DNA’yı onarıyor. Organik aromatik bileşim UV ışınlarını absorbe ediyor ve silikonsuz kimyasal filtreler güneşe karşı yüksek koruma sağlıyor.

Şefaf bir örtü kadar hafif yapısı ile lüksü yaşatıyor..

Yaz aylarında cildi korumak tercih edilse de SPF’li çoğu ürün yoğun kıvamlarından dolayı yağlanma ve tıkanıklık hissi ile kullanım açısından pek de beklentileri karşılamıyor. Darphin ise 51 yıllık uzmanlığını konuşturarak Vitalprotection ile  tüm yıl boyu nefes alan, taze, hafif ama tam anlamıyla korunan bir cilt vaad ediyor. Ürünün diğer bir sürprizi ise Yasemin, Gül ve Narenciye meyvelerinden gelen mükemmel kokusu..

Tavsiye edilen Perakende Satış Fiyatı: 185 TL