labseries.jpg
Erkek cildinin, yaşlanma konusunda kadın cildine göre çok daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçek… Ancak uzmanlar iyi bir bakımla erkeklerin kadınlardan 15 yıl daha geç yaşlanabileceğini söylüyor. Çalışma şartları, stres, güneş koruma, nemlendirme ve anti-aging ürünlerinin kullanılmaması erkek cildinin avantajlarını ortadan kaldırıyor. Peki çevrenizdeki erkekler (eşiniz, sevgiliniz, babanız) cilt bakımına ne kadar önem veriyor? Sizce de onların kırışıklık ve yorgunluk izleriyle savaşması gerekmiyor mu?:)

Güzel haber: 25 yılı aşkın süredir erkeklerin cilt bakım sorunlarını çözmeyi hedefleyen Lab Series markası artık Türkiye’de!

Yeni Lab Series Age Rescue + Face Lotion ve Eye Therapy, PLUS GINSENG, cildin daha güçlü çalışmasına yardımcı oluyor. Sonuç ise her zaman iyi görünümlü ve formda olmak isteyen bakımlı erkekler için daha genç, daha enerjik bir görünüm vaad ediyor.

Nasıl?

Yeni yüksek teknolojiye sahip formül cildi anında yumuşatıp pürüzsüzleştiriyor ve ihtiyacı olan nemi cilde geri kazandırıyor.  Age Rescue + PLUS GINSENG cildi çevresel faktörlere karşı korurken yaşlanmanın gözle görülür etkilerini azaltmaya yardımcı oluyor

Yeni seride bulunan ürünler:

  • Age Rescue + Face Lotion PLUS GINSENG – Teknolojiden yararlanarak onaran, yenileyen ve enerji veren bu yaşlanma karşıtı günlük nemlendirici cildin daha genç görünmesine yardımcı olurken kırışıklıkları önler.
  • Age Rescue + Eye Therapy PLUS GINSENG – Bu yüksek performanslı göz terapisi, sıkılığı ve elastikiyeti arttırırken göz çevresindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır; anında göz çevresini aydınlatır ve yorgun görünen gözlere enerji kazandırır.

NEMLENDİRME: Traş sonrası temiz cilde günlük nemlendirici olarak Age Rescue + Face Lotion PLUS GINSENG uygulayın. Age Rescue + Eye Therapy PLUS GINSENG hafif dokunuşlarla göz çevresine uygulayın.

Age Rescue Face Lotion: 50ml 115TL

Age Rescue Eye Therapy: 15ml 95TL

Satış: Sadece yetkili eczanelerde
(AVM’lerde bulunan eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz)