“Yoğun renk versin, nemlendirsin, dudaklarımı belirginleştirsin, dolgun göstersin ve kalıcı olsun.” Bir rujdan beklentileriniz yüksek ise bu yeni koleksiyonu eminim çok beğeneceksiniz.estee lauder

1509096_10153164358402619_1928895452_n

1400616203228_Envy_sunglasses_RET

Yoğun renk verme özelliğiyle dudakları vurgular ve belirginleştirir. Özel pigmentleri ile dudaklara şekil verir, dolgunlaştırır ve 6 saate kadar kalıcılık sağlar.  Sürekli nem verme özelliği ile dudakları gün boyunca nemlendirir. Yeni, ultra şık ambalajıyla mükemmelliğin dudaklarınızdaki yansımasıdır.

Dudaklarınızı baştan yaratın!

YOĞUN RENK

Dudağın her bir kıvrımını belirginleştirme gücüne sahip eşi benzeri bulunmayan 20 renk. Ten rengi fısıltılarından, ateşli kırmızılara, cesur kızıl kahvelerden, güçlü pembelere ve kendine güvenen mercana…Her kadının arzusunu yerine getirebilecek son derece kıskanılacak dudaklara sahip olmanızı sağlar.

ŞEKİL VERME

Sadece bir kez uygulamada dahi, yoğun renk verme özelliğiyle dudaklara anında şekil verir ve 6 saate kadar kalıcılık sağlar. Özel Renk Pigmentleri dudakları belirginleştirir, dolgunlaştırır ve şekil verir.

NEMLENDİRME

Hafif ve kremsi bir dokuya sahip olan Envy, pürüzsüz ve kusursuz dudaklara sahip olmanızı sağlar.  Benzersiz formülü dudaklara anında, uzun sureli nem verir. Yeni ve benzersiz Time Release Kapsüllü Nem Kompleksi, Hyaluronic Asit ile dudakların nemi çekme, tutma ve hapsetme yeteneğinin güçlendirilmesine yardımcı olur. Dudaklar gün boyunca yumuşak, pürüzsüz, şekilli ve nemli hisseder.

STİL

Modern mimariden esinlenildi. Yeni, ikonik ambalajı çok güçlü ve kadınsı. Güçlü çizgileri, şık ve zarif siluetiyle son derece çağdaş. Renkleri, Estee Lauder’ın imzasındaki lacivert ve altın rengini yansıtır. Ambalajında ise altın renkli plakası bulunur.  Altın tonları modern çekiciliği ve markanın stilini ifade eder. Yenilikçi, manyetik kapağı her zaman mükemmel bir şekilde yerine oturmasını sağlar. Kurşun şeklindeki bu ultra şık ruj, mükemmelliğin dudaklardaki yansımasıdır.

YENİ Pure Color Envy Sculpting Lipstick bir kadının gizemini ve dinamizmini ölümsüzleştiren cesur ve kışkırtıcı tonları içeren baştan çıkarıcı bir koleksiyon.

Nudes to Browns

Pinks to Berries

Corals to Reds

Mauves to Plums

Insatiable Ivory

Impulsive

Potent

Dynamic

Desirable

Powerful

Defiant Coral

Rebellious Rose

Intense Nude

Infamous

Impassioned

Dominant

Emotional

Tumultuous Pink

Envious

Irresistible

Decadent

Red Ego

Vengeful Red

Insolent Plum

 #tukununizi hastag’i ile Pure Color Envy paylaşımlarını sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı : 96 TL

Ürünü satın almak için tıklayın!