Gündelik hayatın içinde aile, iş, sağlık ve çevresel faktörler gibi bir çok sebepten etkilenebiliriz. Ancak bu faktörlere stres eşlik ettiğinde, sorunlar olduğundan daha büyük ve zararlı bir hale gelebiliyor.

Aveda, çiçek ve bitki esanslarının bilim ve sanatıyla daha sakin ve daha az stresli bir yaşam sürmek için bu konuyu ele almış ve evde, ofiste yada Aveda salonlarında istenildiği zaman ulaşılabilecek bir dinginlik yaratmış. Aveda Stress-Fix™ ailesinin en yeni üyesi Stress-Fix™Body Cream, yüksek oranda nemlendirici özelliği ve stresten arındırmaya yardımcı aromasıyla en kuru ciltlere bile uzun süre nem sağlamaya yardım ediyor.

Özellikle duş aldıktan ya da masaj yaptırdıktan sonra bu ürünü kullanarak kendinizi ödüllendirmenizi tavsiye ederim. Kokusu ve cildinize verdiği ferahlık hissi mükemmel.

SF Body Cream

Aveda Stress-Fix™ Body Creme lüks, ultra-zengin, tamamen nemlendirici özelliği ve stresi azaltan Stress-fix™aromasıyla, cildinizi gün boyu nemli tutmaya yardımcı olan muhteşem bir krem. İçeriğinde cildi sarmak ve koruyucu bir nem bariyeri oluşturmak için sertifikalı organik shea yağı, cildin kendi nemini korumasi için sertifikalı organik ayçiçek yağı ve derinlemesine nemlendirme için benzersiz bir karışım olan deniz yosunu bulunuyor. Bunun yanı sıra, içeriğinde Fransa’nın sertifikalı organik, sakinleştirici lavantası, motivasyonu artıran lavandin ve canlandırısı misk adaçayı ile küçük organik tarlalardan toplanan bitki esanslarının bilimi ve gücü kullanılarak elde edilen esansiyel yağlar da mevcut.

Stres-Fix Body Cream

EN İYİ SONUÇ İÇİN: Aveda Stress-Fix™ Body Cream ile nabız bölgelerine ekstra hassasiyet göstererek  tüm vücudunuza dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. Yüz kullanımı için uygun değildir.

Fiyat: 200ml/109 TL *

Diğer Aveda yazılarım:

http://kokoshgirl.com/2013/10/yipranmis-saclara-doganin-cozumu-aveda-damage-remedy-treatment-system

http://kokoshgirl.com/2013/11/is-cikisi-avedayla-canlanmak