14 Mayıs 22:15′ de 23 derece Akrep Burcu’nda gerçekleşecek dolunay, 2014 yılının en önemli teması olan “İLİŞKLER” ile ilgili ciddi bir farkındalık zamanı olarak karşımıza çıkıyor.

full moon

Güven duyacağımız maddi ve manevi her türlü değerin mercek altına alınma zamanı… Ortaklıklar, maddi paylaşımlarla ilgili alınacak kararlar, şüphe, sırlar, kıskançlık gibi bizi zorlayan konularla yüzleşmemiz gerekebilir. Hayatımızdan çıkarmamız gereken her türlü ilişki kalıbıyla vedalaşma zamanı. Hasat dönemi sayılan dolunay dönemlerinde olgun meyveleri toplamak gerekir. Zira toplanmayan meyveler dalından düşerek zamanla çürümeye mahkum olurlar. Bu meyvelerden faydalanmak ve çevremizle de paylaşmak tamamen bizim elimizde. Zira 24 Ekim’de yine akrep burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile birlikte yaşanacak Güneş tutulması Mayıs döneminin bir uzantısı olarak geride bıraktıklarımızın yerine yenilerini koyacak. Bu yeni döneme hazırlanmak için şimdiden sepetinizi dalından koparacağınız meyvelerle doldurmaya başlayın. Bu meyveler, öncü (Oğlak, Yengeç, Koç, Terazi) ve sabit (Kova, Aslan, Boğa, Akrep) burçlarda doğanlar için daha buruk ve ekşi olabilir. Daha lezzetli meyvelere erişmek ancak çok çaba  sarf edip yeni hasat dönemine hazırlanmakla olur.

Herkesin, sahip olduğu imkan ve koşullarla mutluluk içinde yaşamasını dilerim.

Sevgiyle,

Nigar Bostan

İletişim: nigar@kokoshgirl.com

Yazılı basın, mobilya, tekstil , gıda ve çeviri gibi pek çok farklı sektörde halkla ilişkiler ve tanıtım faaliyetlerinde uzun yıllar çalıştıktan sonra yolu tesadüfen astroloji ile kesişti. 3S ( Soul Search School / Meltem Tolunay Sözübir) astroloji okulunun iki yıllık Temel ve İleri Seviye Eğitimi’ni tamamlayarak, hocası Naz Bayatlı’nın kanatları altında Temel Seviye Dersi eğitmenliğine başladı. Kendisinden aldığı klasik astroloji eğitimine devam eden Nigar Bostan, hobi olarak başladığı astrolojiyi, profesyonel olarak hayatına kattı.