Son zamanlardaki yeni keşfim: Faceshop.

One Step BB Cleanser:

pr_02_13_max

Tüm cilt tipleri için uygun olan One Step BB Cleanser, yapışkan BB kremlerinin izlerini tamamıyla ortadan kaldıran bir temizleyici. Malum, BB kremleri ciltten çıkarmak pek de kolay bir işlem değil. Her temizleyici ile istediğiniz sonucu alamayabiliyorsunuz. One Step BB Cleanser, cildinizde bulunan BB kremi derinlemesine temizliyor.  Yağ kıvamındaki yapısı, suyla temas ettiğinde yumuşak bir köpüğe dönüşüyor ve ciltteki makyaj ve kirleri nazikçe temizleyerek, cildi yumuşatıp ve rahatlatıyor. Magic Cover BB Cream:

faceit

Magic Cover BB Cream, cilde doğal güzel bir görünüm vererek, cilt kusurlarını mükemmel şekilde kapatan bir BB krem. Makyaj yaptığınızda cilde bakım uygulayan yaşlanma karşıtı fonksiyonlu bir ürün; doğal içeriği, cildi son derece genç ve sağlıklı tutuyor. Yumuşak nemli bir kıvama sahip bu BB krem, cilt pigmentlerini, kırışıklıkları ve çilleri sihirli bir dokunuşla kapatıyor. Benden 10 puan!:)

Artist Touch Shadow Lesson 03

FACE-it-Lesson-03-Artist-Touch-Shadow-03-Peach-Fantasia-848x1024

Renkleri ister karıştırarak kullanın, isterseniz tek başlarına. Artist Touch Shadow, çok hoş renk pigmentlerine sahip oldukça kullanışlı bir far paleti. İçerisinde bulunan küçük parıltılar ise bakışlarınıza ışıltı katıyor:)