Philips Lumea ile 1,5 ayı geride bıraktım. Sonuçları ne kadar merak ettiğinizi gelen sorulardan biliyorum:) Bu yazıyı beklediğinize değecek, çünkü sonuç i-na-nıl-maz! Ben yaza kadar işimi bitirebilir miyim diye düşünürken 1,5 ayda tüylerimin büyük bir bölümünün döküldüğünü gördüm ve 3. seansım yalnızca 10 dk sürdü. Yani 4.seansta %80 sonuç vaadi bir nevi kanıtlanmış oldu.

Processed with VSCOcam with a5 preset

Günlüğümün 3. kısmında size kullanımla ilgili bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Örneğin, Lumea’yı soğuk cildinize uygalamanızı tavsiye ederim. Cilt soğukken tüy kökleri ışık atımlarını daha etkin biçimde emdiği için uygulamaya başlamadan önce saunaya veya banyoya girdiyseniz bir süre bekleyin.

Bir başka nokta ise benler. Lumea’yı doğrudan benlerin üzerine uygulamayın. Uygulama yapmak istediğiniz bölgede ben varsa beyaz göz kalemi kullanarak beni kapatarak ve uygulamayı çevresindeki bölgede gerçekleştirebilirsiniz.

Lumea ve yüz uygulama başlığının kullanım sırasında ısınması gayet normal. Uygulamaya Lumea henüz ısınmamışken yüz, bikini bölgesi veya koltuk altı gibi ısıya hassas bölgelerden başlamanızı tavsiye ederim. Daha sonra uygulamayı bacaklarınızda yapabilirsiniz. Uygulama bittikten sonra ise oluşabilecek tamamen normal ve zararsız olan cilt kızarıklıkları ve kaşınmaları da bir parça buz, soğuk suya batırılmış havlu veya soğutma paketi ile serinleterek azaltılabilirsiniz. Ben de bunlar hiç olmadı, hatta kullandıktan sonra hemen etek giyip dışarı çıkabildim.

Bir haberim daha var! Philips Lumea’ya artık Teknosa, MediaMarktBoyner ve HepsiBurada.com‘da da satışta.

Philips Lumea ile ilgili yazdığım diğer yazılara linklerden ulaşabilirsiniz:

http://kokoshgirl.com/2014/03/philips-lumea-gunlugu-1/

http://kokoshgirl.com/2014/03/philips-lumea-gunlugu-2/