Sevgili Philips Lumea,

Öncelikle hayatıma girdiğin için çok mutluyum:) Şu güneşin kendini yavaş yavaş gösterdiği günlerde hiç düşünmeden eteğimi, kot şortumu giyip dışarı çıkabilmek ne kadar güzel tahmin bile edemezsin! Gün içerisinde saatlerimi almadan zamandan kazandırıyorsun, canımı acıtmıyorsun, profesyonel lazer merkezlerinde aldığım sonucu veriyorsun. Hem de evimde, istediğim zaman, istediğim yerde… Daha ne isterim ki?

Lumea

Tıpkı diğer yazılarımda da sonucundan çok ama çok memnun kaldığımı belirttiğim Lumea sayesinde, 2 ay gibi kısa bir sürede tüylerimin oldukça büyük bir bölümüne veda ettim:) 4 seans sonunda böyle bir sonuç alabilmek gerçekten çok güzel. Şimdi makyaj çantamın yanında duruyor. En gözüme çarpan yerde! Yeni çıkan bir tüy gördüğümde hemen atış yapıyorum. Bir süre sonra vazgeçemediğiniz bir ürün haline geldiği zaman hiç şaşırmayın.

Bu zamana kadar gelen tüm soruları cevaplamaya çalıştım. Önceki postlarımı okuyup, cevabını aradıkları 2 konu vardı.

“Madem 4 seansta kurtuluyoruz, daha sonra Lumea’yı ne yapacağız?” oldu. Daha önce de belirttiğim gibi tüylerde %80 oranında azalma yaşadığım için geri kalan %20’lik kısmını hiçe atmayın hemen:) Bir kaç ay sonra tek tük çıkabilecek tüyler için ağda ya da jilet kullansanız kökleri yeniden güçlendirip, eski hallerini almalarını sağlayabilirsiniz. Malum bir de kıl kökleri kendilerini yeniledikleri için çıkabilecek yeni tüyler de var. İşte bunun için Lumea’yı hiçbir zaman bir kenara bırakamıyorsunuz. Yeni çıkabilecek tüyler için Lumea’yı kullanmaya 2-3 ayda bir de olsa devam ederek en iyi sonuca kavuşuyorsunuz:) Ayrıca 100.000′den fazla ışık darbesi gücüne sahip olan lambası ile arkadaşlarınız ya da ailenizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Diğeri ise Lumea’nın hassas bölgelerde kullanımıyla ilgiliydi. Kullanım klavuzunda Philips Lumea Precision Plus’un bikini bölgesinde hassas uygulamalar için uygun olduğu belirtiliyor. Uygulama sırasındaki rahatlığınıza göre ayarı düşük tutabilirsiniz.

Ürünü alabileceğiniz yerler: Teknosa, MediaMarktBoyner ve HepsiBurada.com

Yeni Philips Lumea Precision Plus‘ın fiyatı: 1.499,90 TL

Philips Lumea ile ilgili yazdığım diğer yazılara linklerden ulaşabilirsiniz:

http://kokoshgirl.com/2014/03/philips-lumea-gunlugu-1/

http://kokoshgirl.com/2014/03/philips-lumea-gunlugu-2/

http://kokoshgirl.com/2014/04/philips-lumea-gunlugu-3/