Ünlü manken Özge Ulusoy’un “Different” kapsül koleksiyonu Mart ayından itibaren tüm Codentry mağazalarında görücüye çıktı. Codentry’e özel tasarlanan bu jean koleksiyonuyla tanışmak için geçtiğimiz hafta markanın Nişantaşı’ndaki mağazasındaydım.

Özge_Ulusoy_Codentry-1024x768

Rock şıklığının temel alındığı siyah, gri, antrasit, bej, haki gibi renklerin ağırlıkta olduğu Jean ve tişörtler ilkbahar-yaz için farklı bir atmosfer sunuyor. Bu farklı koleksiyonu bir de yaratıcısı Özge Ulusoy’dan dinleyin:

“Bir yıldır aklımda olan bir projeyi, sürekli çalıştığım, ekibini çok sevdiğim, aile gibi hissettiğim Adil Işık Group ile paylaştım ve projeyi hayata geçirdik. Different kendi ismimim anlamı olan başka-farklı ismini seçtim. Koleksiyonda kullandığımız her kumaş, model ve renklerin farklı olması için dikkat ettik. Tamamen kendi giymek istediğim, aynı zamanda yakın çevremdekilerinde  fikirleriyle harmanlayarak modern, kullanışlı bir koleksiyon yarattık. . Jean’i günlük, spor  ve gece şık olarak kullanabilecekleri bahar ve yaz ayları için çok farklı çok fit hissedecekleri bambaşka modern bir koleksiyon oldu. Uzun yıllar modası geçmeden farklı aksesuarlarla çok uzun yıllar kullanabilecekleri bir koleksiyon oldu.’’

Özge Ulusoy “Kapsül” koleksiyonuna codentry mağazalarından ve www.codentry.com online satış sitesinden ulaşabilirsiniz…