MAKE UP FOR EVER’ın günün her saatinde doğal ve kusursuz ten makyajı sunan HD serisi genişliyor. Seriye HD Pressed Powder ve HD Cream Blush olmak üzere iki yeni üye katıldı. Kamera çekimlerinde cildin mükemmel görünmesini amaçlayan HD serisinin yerini ürünleri HD Pressed Powder ve HD Cream Blush elmacık kemiklerini hedef alıyor.

Official Still Life

Her cilt tipine uygun olan HD Pressed Powder, kalıcılığını gün boyu koruyor. Ayrıca cildinizde gün içinde oluşan istenmeyen parlamaları da ten makyajınızın doğal ve kusursuz görnümünü bozmadan bu pudra sayesinde kapatabilirsiniz.

HD Cream Blush & HD Pressed powder product shot

Uygulaması oldukça pratik olan krem yapıdaki HD Cream Blush, elmacık kemiklerine doğal ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

HD Pressed Powder, 98 TL

HD Cream Blush, 73 TL

makeupforever

HD CREAM BLUSH NASIL UYGULANMALI?

HD Cream Blush’ı farklı teknikler kullanarak uyguladığınızda her defasında değişik sonuçlar elde edebilirsiniz.

Doğal ışıltılı elmacık kemikleri için:

Elmacık kemiklerinize doğal bir ışıltı kazandırmak için ürünü fırça yardımıyla dairesel hareketler yaparak uygulamalısınız.

Klasik görünüm için:

Allığınızı elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza doğru fırça yardımıyla uygulamasınız.

Aydınlık ve ışıltılı görünüm için:

Saçlarınızın dibinden elmacık kemiklerinize doğru allığınızı uygulayın

Fırçayı şakaklarınıza doğru uygulayın.

 

Make Up Forever benim de bu zamana kadar kullandığım en sevdiğim markalardan biri. Konu hazır açılmışken favori ürünlerimi de aşağıda bulabilirsiniz:)

Waterproof Cream Eye Shadow Eye Shadow dendiğine aldanmayın, o siyah kuyruklu eyeliner’ın sırrı bu ürün! Fırçayla kolayca sürülebilmesi ve yumuşacık yapısıyla Waterproof Cream Eye Shadow’u şiddetle öneriyorum. Bir eyeliner sabahtan akşama kadar hiç mi akmaz? Akmıyor!

auqa black

Bir diğer favorim ise Waterproof Eyebrow Corrector. Waterproof yapısı ve kaşlarımda son derece doğal bir görünüm yaratmasıyla bu ürünün kalbimdeki yeri bir başka:) Bir nevi geçici, doğal görünümlü bir kaş dövmesi gibi düşünebilirsiniz.

aquabrowkit_17110

Göz makyajından devam ediyorum. Sıra da Waterproof Eyeliner Pencil var. Kalıcı ve dağılmayan bir göz kalemi arıyorsanız >> Waterproof Eyeliner Pencil

make-up-for-ever-aqua-eyes-matte-black-en

Severek kullandığım bir başka ürün ise markanın göz farları. Bebek mavisi bu yazın en trend makyaj renklerinden biri. Sadece makyajda değil, yeni sezonda kıyafetten aksesuara, tırnaklardan gözlere kadar bol bol bu rengi göreceğiz. Rengi ve kolay dağılmayan yapısıyla  siyahtan sıkılıp başka renkler tercih etmek isteyenlere duyurulur:)

eyeshadow

Ve makyajın olmazsa olmazlarından maskara! Smoky Etravagant, kirpikleri yapıştırmadan hacim verirken, kıvıran ve uzatan iddalı bir ürün. Ağırlık yapmayan yapısı da işin bonusu! Özellikle dumanlı göz makyajı yaptığınızda tavsiye edilir.

smoky extravagant

Bu allığın rengi muhteşem! Şeftali tonunu tercih ettiğim bu allık hem esmerlerde hem de beyaz tenlilerde çok hoş duruyor. Ayrıca hafif ve incecik yapısıyla hem çok kullanışlı hem de makyaj çantanızda hiç yer kaplamıyor.

Make-Up-For-Ever-Blush-Summer-2012-New-4